زندان مهاباد به خارج از محدوده شهر انتقال می‌یابد

بعد از چندین سال پیگیری بالاخره با اختصاص زمین در محدوده خارج از شهر ساخت بنای جدید زندان مهاباد آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان آذربایجان غربی ،بعد از چندین سال پیگیری انتقال زندان مهاباد از محدوده تجاری به بیرون از شهر با اختصاص ۹ هکتار زمین برای ساخت زندان جدید از سوی مسئولین استانی و شهری آغاز شد.

این زمین در محدوده جاده مهاباد به ارومیه و حوزه صنایع پتروشیمی شهرستان مهاباد قرار دارد که با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان زمین اختصاصی به مقدار ۹ هکتار از نقاط مرغوب و مناسب ساخت زندان جدید می باشد.

در حاشیه سفر مدیرکل دفتر فنی و عمرانی سازمان زندان های کشور به استان آذربایجان غربی به همراه هیات کارشناسی از موقعیت زمین اختصاصی بازدید و ضمن بررسی امکانات و شاخص های لازم برای استقرار زندان زمین اعطایی از سوی سازمان جهاد کشاورزی مورد تایید قرار گرفت.

حاجی محمدی در این سفر بااشاره به قدمت و ضرورت انتقال زندان شهرستان مهاباد گفت : به زودی مقدمات انتقال اسناد رسمی بر اساس قانون جدید مولدسازی دولت در سطح ملی انجام می گردد و با توجه به سابقه مطالعاتی در خصوص انتقال زندان مهاباد با تخصیص اعتبارات اولیه عملیات ساخت زندان جدید با نظر کارشناسان سازمان زندان های کشور به ظرفیت ۱۵۰۰ نفر در خارج از محدوده شهر مهاباد آغاز می شود.

انتهای خبر/

 زندان مهاباد به خارج از محدوده شهر انتقال می یابد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha