نیکوکاران شاهرودی با آزادسازی معلم زندانی درس محبت را پس دادند

نیکو کاران شاهرودی در روز معلم با آزاد سازی یک معلم با تجربه که به دلیل مشکلات مالی در زندان بود درس محبت را به دانش آموزان آموختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان سمنان، امید کهربایی مدیرکل زندانهای استان سمنان از آزادی یک معلم با سابقه در روز معلم خبرداد، و گفت: با توجه به اینکه روز معلم را پیشرو داشتیم و یک خانم معلم با سابقه در زندان شاهرود به دلیل مشکلات مالی به زندان افتاده بود تلاش برای آزادی وی از سوی زندان صورت گرفت.

کهربایی با بیان اینکه با همت و پیگیری مددکاران زندان و رئیس زندان شاهرود چندین جلسه با شکات برگزارشد، تصریح کرد: این جلسات با حضور معتمدین، مددکاران و رئیس زندان شاهرود برگزار شد تا زمینه آزادی این بانوی معلم فراهم گردد که متاسفانه رضایت اخذ نگردید.

مدیر کل زندانهای استان سمنان با اشاره به اینکه تلاش همکاران ما در زمینه آزادی این معلم متوقف نگردید، عنوان کرد: با پیگیری های متعدد رئیس زندان شاهرود و همت خیرین مبلغ 300 میلیون تومان توسط یک مرکز خیریه پرداخت و مبلغ 367 میلیون تومان دیگر توسط خیرین و ستاد دیه استان به جهت آزادی پرداخت گردید.

وی با بیان اینکه جای معلمان در زندان نمی باشد تشریح کرد: معلمان از جایگاه بسیار والای برخوردار هستند و جایگاه معلم در کلاس درس است به همین دلیل با همت بسیار خوب خیرین این معلم با سابقه در روز معلم آزاد و در جمع دانش آموزان خود حاضر گردید.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha