• دعوت به همکاری از کارآفرینان

  دعوت به همکاری از کارآفرینان

  در راستای حمایت از اشتغال مددجویان، به منظور توانمندسازی آنان در طول دوران محکومیت و ایجا زمینه بازپروری و بازاجتماعی نمودن افراد برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه، از کلیه کارآفرینان محترم دعوت به عمل می آید با توجه به ظرفیت نیروی انسانی موجود و همچنین ارائه تسهیلات بانکی با سود پایین و معافیت مالیاتی، در زمینه اشتغال داخل و خارج از مجموعه زندان های استان تهران همکاری نمایند.  جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02122123057 تماس حاصل گردد. 

 • کمیته ارتقای نظام سلامت اداری زندان‌های استان اردبیل

  کمیته ارتقای نظام سلامت اداری زندان‌های استان اردبیل

  دبیرخانه کمیته ارتقای نظام سلامت اداری زندان‌های استان اردبیل مستقر در اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات به آدرس: میدان ارتش_ جنب بانک مسکن، آماده دریافت هرگونه شکایات و گزارش‌های مردم عزیز استان در خصوص مواد ۹۱و ۹۲ قانون مدیریت خدمات کشوری ،تخلفات اداری و نقض قوانین و مقررات می باشد. خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به صورت حضوری یا از طریق شماره تلفن ۰۴۵۳۳۷۱۴۶۰۹ با ما درمیان بگذارید.

 • پویش همکلاسی مهربان

  اطلاعیه

  پویش همکلاسی مهربان

  انجمن حمایت زندانیان شهرستان مرزی اشنویه در راستای حمایت از خانواده زندانیان و شناسایی فرزندان بازمانده از تحصیل در راستای تامین مایحتاج اولیه تحصیل فرزندان زندانیان نیازمند اقدام به برگزاری پویش بزرگ هم کلاسی مهربان در سطح منطقه مرزی غرب استان آذربایجان غربی را نموده است حوزه نظارت و حمایت این برنامه شهرهای مرزی منطقه اشنویه و پیرانشهر می باشد .

 • دیدار مردمی مدیرکل زندان‌های استان کرمان

  دیدار مردمی مدیرکل زندان‌های استان کرمان

  استان کرمان در جنوب شرق ایران با در بر گرفتن بیش از 11درصد از وسعت ایران با حدود 183/193 کیلومتر مربع نخستین استان پهناور ایران می‌باشد. کرمان با 660 اثر ملی و 7 اثر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو از جمله ارگ بم، باغ شاهزاده ماهان، دهکده صخره‌ای میمند، کلوت های شهدا، کویر لوت و ... رتبه نخست ایران را از این حیث دارد. استان پهناور کرمان 23 شهرستان دارد که 10 زندان در شهرستانهای کرمان، زرند، رفسنجان، شهربابک، سیرجان، بافت، بم، جیرفت، کهنوج و منوجان، 1 بازداشتگاه موقت در کرمان، 1 کانون اصلاح و تربیت در ماهان و ۵ اندرزگاه نسوان در زندانهای دارد. ملاقات مردمی "سید مجتبی حسینی مدیر کل زندانهای استان کرمان" روزهای سه شنبه از ساعت 8 الی 12 می باشد. تلفن هماهنگی با دفتر مدیر کل: 03433222337 آدرس: بزرگراه امام خمینی (ره)نرسیده به پل فجر_ اداره کل زندان های استان کرمان کد پستی: 7635111168 - شماره فکس: 03433222337 - شماره دفتر مدیر کل: 03433222337

 • آموزش حضوری قرآن کریم ویژه خانواده کارکنان زندان‌های آذربایجان غربی

  آموزش حضوری قرآن کریم ویژه خانواده کارکنان زندان‌های آذربایجان غربی

  با حضور دکتر مرتضی سلیمانی مسئول دارالقرآن زندان های آذربایجان غربی یک دوره سه ماهه آموزش روخوانی ، روانخوانی،صوت،لحن و تجوید کلام الله مجید شنبه ها از ساعت ۱۸ تا ۱۹ در محل بیت الزهرا (س) دادگستری استان واقع در میدان انقلاب ارومیه برگزار می گردد. این دوره آموزشی ویژه آقایان و بدون محدودیت سنی می باشد.

 • فراخوان خوداظهاری کارکنان مستعد و نخبه زندان‌های آذربایجان غربی

  اطلاعیه

  فراخوان خوداظهاری کارکنان مستعد و نخبه زندان‌های آذربایجان غربی

  تمامی کارکنان سازمان در سطوح مختلف و پست‌های سازمانی با دارا بودن شرایط اولیه مندرج در فراخوان ذیل، می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند. دارا بودن حداقل تحصیلات کارشناسی و حداقل ۲۵ سال سن به همراه سابقه ۵ ساله از اهم شروط اولیه جذب نیروهای نخبه می‌باشد.

 • مسابقه کتابخوانی «نامیرا» در زندان‌ها؛ بازخوانی حماسه تاریخی عاشورا

  با برگزاری مسابقه کتابخوانی برپا می‌شود؛

  مسابقه کتابخوانی «نامیرا» در زندان‌ها؛ بازخوانی حماسه تاریخی عاشورا

  مسابقه کتابخوانی ویژه دستورالعمل فعالیت های فرهنگی ماه محرم و صفر در زندان های استان آذربایجان غربی برگزار می‌شود. این کتاب به همت مسئولین فرهنگی و تربیتی زندان های استان آذربایجان غربی تهیه و برای مطالعه در حلقه های مطالعاتی کتابخوانان به زندان ها ارسال شده است تا پایان ماه صفر مسئولین فرهنگی به تشکیل حلقه های مطالعاتی و باشگاه کتابخوانها اقدام و ضمن در اختیار قرار دادن این کتاب و تشویق به مطالعه در برگزاری و تشویق مددجویان علاقه مند اهتمام لازم را نمایند.

 • مسابقه سراسری کتابخوانی نماز عبادت احرار در زندان های استان فارس برگزار می شود

  مسابقه سراسری کتابخوانی نماز عبادت احرار در زندان های استان فارس برگزار می شود

  اداره کل زندان های استان فارس با همکاری ستاد اقامه نماز استان جهت نشر معارف دینی و توسعه و ترویج فرهنگ غنی نماز، مسابقه سراسری کتابخوانی نماز عبادت احرار، از کتاب نماز در سیره و سخن امام حسین علیه السلام ویژه ماه های محرم و صفر را برگزار می نماید.

 • 30 خدمت ماندگار در 30ماه در زندان‌های لرستان

  30 خدمت ماندگار در 30ماه در زندان‌های لرستان

  30 خدمت ماندگار در 30ماه در زندان های لرستان به صورت کتابچه در دفتر روابط عمومی اداره کل زندان های لرستان تهیه وتدوین شده است.

 • گزارشی از اداره کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد

  گزارشی از اداره کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد

  اداره کل زندان های استان با دارابون سه زندان ( زندان دهدشت،گچساران و مرکزی) و کانون اصلاح و تربیت و اندرزگاه زنان و همچنین یک زندان باز با استفاده از ظرفیتها و امکانات موجود در جهت ارتقاء و رسیدن به اهداف عالیه سازمان فعالیت می نماید.

 • ارتباط با مدیران و مسئولین زندانهای خراسان شمالی
 • ارتباط با مسئولین زندانهای لرستان

  ارتباط با مسئولین زندانهای لرستان

  ارتباط با مسئولین زندانهای لرستان