معاینه بیش از ۲۰۰ خانواده زندانیان نیازمند تحت پوشش انجمن حمایت شیراز

مسئول گروه بسیج جامعه  پزشکان شهید شعبانی گفت: این گروه بدعوت مدیر کل زندانهای فارس جهت ارائه خدمات به خانواده های محروم مددجویان که بواسطه نبود سرپرست با مشکلات متعدد مواجهند، در این برنامه خیریه حضور یافته و  به معاینه خانواده های حاضر در  پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان فارس، دکتر شعبانی افزود: در این برنامه پزشکان متخصص زنان و زایمان، مشاوره روانشناسی، پزشک عمومی، پزشک کودکان، چشم پزشک و متخصص گوش حلق و بینی به بیش از ۲۰۰ خانواده افزون بر ۴۵۰ خدمت را ارائه نمودند .
شعبانی با دعوت از پزشکان متخصص جهت پیوستن به این گروه ، از استمرار این برنامه بصورت ماهیانه و حضور در زندانهای استان فارس جهت ارائه خدمات به زندانیان و خانواده آنان خبر داد و افزود: در این برنامه مقادیری دارو نیز جهت ارائه به بیماران تهیه شد. معاینه  بیش از ۲۰۰ خانواده زندانیان نیازمند تحت پوشش انجمن حمایت شیراز
وی همچنین گفت: خیرین استان می توانند حهت تامین داروی بیماران نیازمند کمک ها و نذورات خود را به بسیج جامعه پزشکی و دیگر تیم‌های خیریه ارائه نمایند.
اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس نیز با حضور در ساختمان شهید سلیمانی انجمن حمایت زندانیان، ضمن تقدیر از رئیس و اعضای گروه پزشکان بسیج شهید شعبانی؛ اقدام آنان را از با ارزشترین فعالیت‌های خیریه برشمرد و گفت: خانواده‌های زندانیان که خود آسیب دیده جرم هستند، به سبب نبود سرپرست با مشکلات عدیده‌ای مواجهند که این گونه خدمات می‌تواند در رفع مشکلات و دغدغه های آنان درحوزه سلامت، درمان و تامین دارو اثر بخش باشد.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha