آموزش ۲۰۰ مددجوی سمنانی در کلاس‌های سوادآموزی طرح ندامتگاه

بیش از ۲۰۰ نفر از مددجویان استان سمنان در کلاس‌های سوادآموزی طرح ندامتگاه شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان سمنان، حسین رشیدی، معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان سمنان در نشست همکاری‌های آموزش و پرورش و اداره کل زندان استان سمنان که در راستای پوشش حداکثری زندانیان بی‌سواد و کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های سوادآموزی زندانیان برگزار شد، بر اهتمام ارتقای دانش و بینش و آموختن انواع سواد در ندامتگاه تأکید کرد.

وی گفت: برای دستیابی به اهداف کلی نظام و تحقق وظایف آموزشی و فرهنگی، بهره‌گیری از مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی لازم و ضروری است.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان سمنان به برنامه‌های آموزش و پرورش برای جذب بازماندگان از تحصیل، تقویت بنیه علمی، ارائه مشاوره‌های تحصیلی و مذهبی اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش استان سمنان آمادگی دارد در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در ۲ سطح زندانیان و فرزندان زندانیان در زمینه جبران افت تحصیلی و تربیتی در قالب تفاهم‌نامه همکاری لازم را داشته باشد.

آموزش ۲۰۰ مددجوی سمنانی در کلاس‌های سوادآموزی طرح ندامتگاه

زینب داودی، معاون نهضت سوادآموزی استان سمنان نیز در این نشست به آموزش بیش از ۲۰۰ مددجو در کلاس‌های سوادآموزی طرح ندامتگاه اشاره کرد و گفت: انسداد مبادی بی‌سوادی زمینه‌ساز کاهش آسیب‌های اجتماعی و سلامت جامعه است.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha