برگزاری جشن «نسیم مهر» در شهرستان دورود

جشن نسیم مهر ویژه حمایت از خانواده زندانیان شهرستان دورود با حضور مدیر کل زندان های استان لرستان و مقامات ارشد قضایی و اجرایی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان لرستان، جشن نسیم مهر ویژه حمایت از خانواده‌های زندانیان دورود برگزار شد.

در این مراسم مدیر کل زندان‌های استان لرستان، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دورود، دادستان شهرستان ازنا، رئیس کمیته امداد، شهردار، فرماندار، اعضای شورای تأمین و اعضای شورای شهر دورود، خیرین و تعدادی از خانواده‌های زندانیان حضور داشتند.

عبدالمجید کشوری مدیر کل زندان‌های استان لرستان جشن نسیم مهر و حمایت از خانواده‌های زندانیان را از برکات نظام اسلامی برشمرد و گفت: در این مراسم گرد هم آمدیم تا اعلام کنیم ما مسئولین و خیرین در کنار خانواده های زندانیان هستیم.

برگزاری جشن نسیم مهر در شهرستان دورود

وی افزود: این باعث افتخار است که در نظامی خدمت می‌کنیم که نهادهایی مانند کمیته امداد، سازمان بهزیستی، ستاد اجرایی فرمان امام، نهاد مقدس سپاه پاسداران، انجمن حمایت از زندانیان و همه و همه برای مردم و در راستای کرامت انسانی آحاد جامعه تلاش می‌کنند.

کشوری در ادامه با اشاره به فعالیت‌های و کمک‌های شبانه‌روزی و خیرخواهانه مددکاران و خیرین، فلسفه جشن نسیم مهر را برپایی جشن برای این خدمت‌رسانی‌ها دانست.

مدیر کل زندان‌های استان لرستان از مقامات اجرایی و قضایی شهرستان دورود دعوت کرد تا بیش از پیش در کمک به انجمن حمایت از زندانیان و امورات مربوط به خانواده‌های زندانیان شهرستان دورود سهیم باشند.

عضو شورای قضایی اظهار داشت: از سال ۹۸ تا کنون ۱۸۵۰ زندانی بدهکار مالی در لرستان آزاد شده‌اند که سهم زندان دورود در یکسال گذشته ۴۵ نفر بوده‌است.

وی سپس از اقدامات آقای دهقان مدیر عامل سابق انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دورود تقدیر و تشکر کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای آقای ارکبان مدیر عامل جدید انجمن حمایت شهرستان، بیان کرد: با توجه به پتانسیل موجود در شهرستان دورود، از انجمن حمایت انتظار میرود با ورود به مسائل اقتصادی از این ظرفیت در راستای دستورالعمل‌های انجمن، بهره ببرد.

در ادامه مراسم، سوری رئیس دادگستری شهرستان دورود با اشاره به آیات قرآن، کمک‌های خیرین را مهر آفرین دانست و عنوان کرد: راه‌های مختلف و متفاوتی برای انجام این‌گونه کارهای خیر وجود دارد.

رئیس دادگستری شهرستان دورود ضمن بیان مشکلات اجتماعی خانواده‌های زندانیان خاطر نشان کرد: آزادی یک زندانی می‌تواند بخش اعظم مشکلات این خانواده‌ها را برطرف نماید.

برگزاری جشن نسیم مهر در شهرستان دورود

سوری اضافه کرد: مجموعه قضایی شهرستان دورود تعامل خوبی با زندان دورود در جهت استفاده از ارفاقات قانونی داشته است.

در پایان این مراسم از تعدادی از فرزندان موفق زندانیان و همچنین تعدادی از خانواده‌های زندانیان تجلیل شد.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha