کمک اهالی روستای گردکوه مهریز به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

همزمان با حضور خادمین حرم رضوی در روستای گرد کوه شهرستان مهریز اهالی این روستا مبلغ ۵۰ میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان یزد، همزمان با شامگاه هشتم خرداد ماه، طی آیینی در قالب جشن زیر سایه خورشید با حضور خادمین حرم رضوی ، معاونین فرمانداری شهرستان مهریز ، بخشدار مرکزی شهرستان مهریز، امام جمعه این شهرستان و اعضاء موسسه خیریه کوثر ولایت گردکوه که در مکان مسجد صاحب الزمان این روستا برگزار گردید مبلغ ۵۰ میلیون تومان به ستاد مردمی دیه استان یزد اهدا شد.

غلام رضا محسنی مدیر عامل موسسه خیریه کوثر ولایت گردکوه در خصوص این اقدام گفت: تصمیم گرفته تا با توجه به دهه کرامت و نزدیک شدن به سالروز میلاد امام رضا(ع) و همزمان با حضور خدام رضوی در این روستا این موسسه خیریه با مشارکت مردم و خیرین مبلغی را جهت آزادی ۱ زندانی جرائم غیر عمد به ستاد مردمی دیه استان یزد اهدا تا با این اقدام زمینه آزادی ۱ زندانی و بازگشت وی به آغوش خانواده فراهم گردد.

مداحی ، سخنرانی توسط خدام رضوی از برنامه های اجرایی در این آیین بود و در پایان نیز مبلغ جمع آوری شده توسط خدام حرم رضوی به نماینده ستاد مردمی دیه یزد اهدا گردید.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha