جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان سنندج با دعوت دادستان‌ مرکز استان برگزار شد

هفتمین جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان سنندج با دعوت جباری دادستان‌ مرکز استان و حضور اعضاء هیئت مدیره انجمن، مدیرکل زندان های کردستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، شهردار سنندج و نمایندگان راه و شهرسازی استان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان کردستان، جباری دادستان مرکز استان، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت : جلسات انجمن حمایت زندانیان سنندج به دو جهت خروجی محور بوده و برکات زیادی برای زندانیان و خانواده های آنان داشته است ، حقیقتاً حضور پررنگ و مستمرهمه اعضاء ، تعامل و تعاطی ارائه جمعی که بین اعضاء وجود دارد باعث شده انجمن حمایت زندانیان مرکز استان یکی از انجمن های نمونه در کشور باشد که جا دارد از تلاشهای وافر مدیرعامل انجمن به دلیل شور و اشتیاق در کمک به مستمندان جامعه تقدیر شود.

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان سنندج با دعوت جباری دادستان‌ مرکزاستان برگزار شد

محمدی مدیرکل زندانهای استان با تبریک ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا ( س ) و روز مادر و هفته زن ، با بیان این موضوع که حضور فعال مسئولین در جلسات هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان سنندج در بین انجمن های کشور کم نظیر و مثال زدنی است عنوان نمود: هر اقدامی که برای انجمن های حمایت انجام شود نتیجه آن کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است . دغدغه اصلی همه مسئولان تلاش برای حل مشکلات خانواده های زندانیان است که جا دارد از همه عزیزان فعال در این عرصه تقدیر و تشکر نمایم.

در ادامه محمدی عنوان کرد: بهداشت و درمان زندانیان و خانواده های آنان و حل مشکلات موجود با توجه به حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در این جلسه و استفاده از ظرفیت پزشکان فعال در حوزه سلامت و سازماندهی آنان در قالب گروه های جهادی بمنظور ارائه راهکار مناسب دارای اهمیت ویژه در حوزه زندانبانی است.

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان سنندج با دعوت جباری دادستان‌ مرکزاستان برگزار شد

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha