توزیع 500 بسته معیشتی بین خانواده‌های زندانیان کهگیلویه بویراحمد

به همت بسیج سازندگی سپاه فتح استان و با همکاری انجمن حمایت زندانیان تعداد 500 بسته معیشتی در بین خانواده‌های زندانیان نیازمند زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان کهگیلویه‌وبویراحمد، آیین توزیع 500 بسته غذایی با حضور منصور بیژنی مدیرکل زندان‌ها و سرهنگ ناصر صالحی رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان وبرخی از مسؤلین ذیربط برگزار شد.

بیژنی مدیر کل زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد در این آئین ضمن تقدیر از سپاه فتح استان در کمک به خانواده‌های نیازمند زندانی گفت: خانواده‌های زندانی که سرپرست آنان در زندان بسر می‌برند اگر حمایت مادی و معنوی نگردند در چرخه جرم و بزهکاری قرار می‌گیرند، چه بسا کمکهای این چنینی و اهداء بسته‌های معیشتی می‌تواند تا حدودی رهگشای مشکلات مادی آنان باشد.

سرهنگ ناصر صالحی رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان نیز در این آئین گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به رسیدگی و کمک به افراد نیازمند و تدابیر فرماندهی سپاه استان امروز 500 بسته معیشتی اهدایی سپاه فتح استان شامل برنج، روغن،رب،حبوبات و ماکارونی با ارزش هر بسته افزون بر 700هزار تومان بین خانواده‌های زندانیان نیازمند توزیع می‌شود.

وی افزود: این تعداد بسته معیشتی با پیگیری بسیج سازندگی و به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، تحویل انجمن‌های حمایت زندانیان برای توزیع بین خانواده‌های نیازمند و معسر زندانی در استان خواهد شد.

انتهای خبر/

توزیع 500 بسته غذایی بین خانواده‌های زندانیان کهگیلویه بویراحمد

توزیع 500 بسته غذایی بین خانواده‌های زندانیان کهگیلویه بویراحمد

توزیع 500 بسته غذایی بین خانواده‌های زندانیان کهگیلویه بویراحمد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha