نشست رئیس‌کل دادگستری و مدیرکل زندان‌های بوشهر با شورای راهبردی پتروشیمی‌های استان

به منظور حمایت از خانواده زندانیان وآزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد استان دکتر مهرانگیز رئیس کل دادگستری و حسینی مدیر کل زندان های استان با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی و شورای راهبردی پتروشیمی های هلدینگ خلیج فارس در پارس جنوبی جلسه تعاملی و همکاری برگزار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان بوشهر،دکتر اسدی مدیر عامل پارس جنوبی ضمن خیر مقدم ،با اشاره به کمک‌های شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه ویژه پارس در ۲ سال گذشته برای آزادی زندانیان مالی و جرائم غیرعمد و حمایت از خانواده زندانیان خاطرنشان کرد: در کمتر از دو سال گذشته شورای راهبردی کمک‌های قابل توجهی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد صورت داده که بر اساس آن تعداد زیادی از زندانیان آزاد شدند.

نشست تعاملی رئیس کل دادگستری و مدیر کل زندان های بوشهر با شورای راهبردی پتروشیمی های استان

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در مورد کمک به خانواده‌های زندانیان گفت: در دیدار مسئولین قوه قضاییه با مقام معظم رهبری در هفته قوه قضاییه، رهبر انقلاب بر کمک و توجه به خانواده‌های زندانیان تأکید کردند و بر همین‌ اساس در شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مبالغی برای این عمل خداپسندانه مصوب شد که از طریق انجمن حمایت از زندانیان زیرنظر رئیس کل دادگستری استان بوشهر برای تأمین معیشت آنان هزینه خواهد شد.

نشست تعاملی رئیس کل دادگستری و مدیر کل زندان های بوشهر با شورای راهبردی پتروشیمی های استان

اسدی همچنین با اشاره به آمارهای رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: بر اساس آمارهای رئیس کل دادگستری استان، به دلیل استقرار صنایع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر به ویژه در ۴ شهرستان جنوبی و به تبع آن اشتغال ایجاد شده برای جوانان، خوشبختانه شاهد کاهش آمار زندانیان در این مناطق هستیم که باعث خوشحالی است.

وی ابراز امیدواری کرد با تداوم این روند در سراسر استان و کشور شاهد کاهش جرم و در نتیجه کاهش زندانیان باشیم.

نشست تعاملی رئیس کل دادگستری و مدیر کل زندان های بوشهر با شورای راهبردی پتروشیمی های استان

درادامه این نشست دکتر مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان ضمن تشکر و قدردانی از مدیر عامل پارس جنوبی و شورای راهبردی پتروشیمی های استان گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات فراوان رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان زندان های کشور مبنی بر رسیدگی وحمایت از خانواده زندانیان با برنامه ریزی صورت گرفته از همه ظرفیتهای استانی وکشوری به منظور حمایت از خانواده زندانیان نیازمند استان استفاده کرده و با سرکشی های مستمر و مداوم از این خانواده های نیازمند به صورت هفتگی کمک های مادی ومعنوی خود را به این خانواده ها تقدیم می نماییم. وی خدمت به محرومان و نیازمندان را بهترین فرصت دوران مدیریتی و زندگی افراد دانست.

نشست تعاملی رئیس کل دادگستری و مدیر کل زندان های بوشهر با شورای راهبردی پتروشیمی های استان

درپایان سید محتشم حسینی مدیر کل زندان های استان گزارشی از اقدامات حمایتی ارایه شده به خانواده های زندانیان نیازمند استان از سال گذشته تا کنون به شکل مبسوطی ارایه کرد .وی از همه شرکتهای پتروشیمی وصنایع نفت وگاز و خیرین استان که درزمینه حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند و آزادی زندانیان جرایم غیر عمد همکاری وتلاش می نمایند به ویژه رئیس کل دادگستری استان تشکر و قدردانی کرد. گفتنی است از دراین نشست مومنی رئیس حفاظت واطلاعات ارشد دادگستری و تیمور عمرانی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان استان نیز حضور داشتند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha