زندانیان بدهکاری که با نام امام حسین(ع) آزاد شدند

نیکوکاری با توسل به نام سیدالشهداء امام حسین(ع) بدهی 13 زندانی مرد و دو نفر زندانی زن بدهکار را پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، عباس کشانی مدیرستاد دیه استان تهران اعلام کرد: نیکوکاران با تأسی از سیره حسینی و با نام آن حضرت در آزادی زندانیان نیازمند و بدهکار سهیم می شوند و تمایل دارند تا آنان روز عاشورا به خانه‌هایشان بازگردند.

وی ادامه داد: طی ایام خاص ملی یا مذهبی، روند کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد شتاب بیشتری به خود می‌گیرد و نیکوکاران حسینی در رقابتی ایثارگرانه با بخشش مال خود، گره از گرفتاری نیازمندان باز می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا، یکی از خیرین استان با شرط عدم اعلام نامش، مبلغ 950 میلیون تومان برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهداء نمود که از این طریق بدهی زمینه آزادی دو نفر زندانی زن و سیزده نفر زندانی مرد فراهم شد.

شایان ذکر است: بنا به این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند.

همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha