اهداء وسایل سرمایشی در بازدید مدیرکل زندان‌های کرمان از منازل خانواده زندانیان نیازمند

دادستان مرکز کرمان به همراه مدیرکل زندان‌های استان کرمان و مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان، در بازدید از منزل ۴ خانواده زندانی نیازمند، با بررسی امکانات ضروری زندگی آنان، ۳ دستگاه کولر و ۲ دستگاه یخچال اهداء کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره‌کل زندان‌های استان کرمان، در راستای بررسی وضعیت معیشتی خانواده زندانیان نیازمند، مهدی بخشی دادستان مرکز کرمان، رضا ذوالفعلی‌نژاد مدیرکل زندان‌های استان و پرویز سلیمانی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان کرمان، با حضور در منزل چهار خانواده زندانی، از نزدیک وضعیت زندگی آنان را مورد بررسی قرار دادند.

در بررسی وضعیت وسایل ضروری زندگی این خانواده‌ها، با توجه به افزایش شدید دمای هوا در کرمان، ۳ دستگاه کولر آبی و ۲ دستگاه یخچال به خانواده‌های نیازمند، اهداء شد.

در این بازدید پرونده قضایی زندانیان از سوی دادستان بررسی و درباره بهره‌مندی این زندانیان از ارفاقات قانونی تصمیمات لازم اتخاذ شد.

معرفی همسر زندانی به کلینیک چشم پزشکی جهت جراحی، بررسی وضعیت تحصیلی فرزندان، اشتغال اعضای خانواده زندانیان و اهداء بسته کمک معیشتی از دیگر اقدامات صورت گرفته در این بازدید بود.

انتهای خبر/

اهداء وسایل سرمایشی در بازدید مدیرکل زندان‌های استان کرمان از منازل خانواده زندانیان نیازمند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha