مدیر عامل ستاد دیه کشور از نمایندگی استان تهران بازدید کرد

به منظور بررسی عملکرد نمایندگی ستاد دیه استان تهران و ارتقای راههای همکاری با انجمن حمایت از خانواده زندانیان، علی شمس در دفتر این نمایندگی حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، علی شمس در دیدار با کارکنان نمایندگی این استان اظهار داشت: با امضای تفاهمنامه همکاری بین انجمن حمایت از خانواده زندانیان و ستاد دیه استان، گام‌های مثبت و ارزنده‌ای برداشته شده، این امر که در تهران انجام پذیرفته است، قابل انجام در سایر استان‌های کشور خواهد بود.
مدیرعامل ستاد دیه کشور ادامه داد: بر اساس تفاهمنامه که با هدف مشارکت در جهت آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد منعقد گردید، چنانچه نیکوکاران همکار با انجمن قصد آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را داشتند، می توانند کمک خود را به حساب ستاد دیه استان واریز نمایند.
در این بازدید که عباس کشانی مدیر ستاد دیه نمایندگی استان تهران و منوچهر رحمانی مدیر انجمن حمایت از خانواده زندانیان نیز حضور داشتند، راههای ارتقای همکاری متقابل و نیز آثار و نتایج مثبت این تفاهمنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شایان ذکر است: بنا به این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند.
همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha