هزینه مراسم سالگرد متوفی موجب آزادی یک زندانی بدهکار شد

مردی با مراجعه به ستاد دیه استان تهران، هزینه دومین مراسم سالگرد همسرش را برای آزادی یک زندانی بدهکار اهداء کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، مردی که دو سال قبل همسرش را از دست داده بود، با مراجعه به این ستاد و اهدای 25 میلیون تومان، در آزادی یک زندانی نیازمند جرایم غیرعمد سهیم شد.

وی که صافکار خودرو است گفت: همسرم به صورت ناگهانی، بدون بیماری قبلی من و دو پسر جوانمان را تنها گذاشت و آسمانی شد، امسال در دومین سالگرد فوتش، تصمیم گرفتم برای آرامش روحش با آزادی یک زندانی بدهکار خانواده‌ای را خوشحال کنم.

بنا به این خبر، زندانی که با مبلغ یادشده آزاد گردید، آرایشگر و پدر دو فرزند بوده ولی دچار شکست کاری شده و در نهایت با 124 میلیون تومان بدهی در زندان به سر می برد که شاکی 40 میلیون از این مبلغ را بخشیده و بخش زیادی توسط نیکوکاران دیگر تأمین گشته و با واریز 25 میلیون تومان پرونده بدهی وی بسته خواهد شد.

شایان ذکر است: بنا به این خبر، خیّرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند.

همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha