مدیر ستاددیه تهران به دیدار خانواده دانشجوی خیّر رفت

مدیر ستاد دیه استان تهران با حضور در منزل پدر دانشجوی خیّر مرحوم، یاد و نام سجاد پوراحسان را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، عباس کشانی ضمن حضور در منزل پدر دانشجوی خیّری که سه روز قبل فوت بدهی پدر خانواده‌ای را پرداخت کرده، موجبات آزادی وی را فراهم نموده بود، یاد و نام او را گرامی داشته، با خانواده وی دیدار کرد.

مدیر ستاد دیه استان تهران در این دیدار گفت: نیکوکارانی مانند مرحوم سجاد که از همه پس انداز خویش می‌گذرد تا به نیازمندی کمک کند، در درگاه الهی اجر ماندگار و صدقه جاریه دارد، حتی اگر این کمک از نظر مالی خیلی زیاد نباشد.

عباس کشانی ادامه داد: هر یک از ما، وقتی کمکی هرچند کوچک برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد داشته باشیم، ضمن شاد کردن دل خانواده‌های آنان و نشاندن لبخند بر چهره فرزندان چشم انتظارشان، آثار و برکات این ایثار در زندگی ما جاری خواهد بود.

وی همچنین بیان کرد: ستاد دیه محلی برای حضور نیکوکاران است، افراد مهربانی که درد نیازمندان را درک کرده و برای رفع مشکلات آنان تلاش می‌کنند و بحمداله روزانه با حضور آنان زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد فراهم می‌شود.

بنا به این خبر، سجاد پوراحسان دانشجویی که روز دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی در اثر تصادف اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات تهران، دعوت حق را لبیک گفت، سه روز قبل از فوت تمام پس اندازش را که چهار میلیون تومان بود، به حساب ستاد دیه واریز کرد تا بدهی پدر یک خانواده به صاحبخانه اش را پرداخت کند.

همچنین درست سه روز بعد که این دانشجو به همراه دیگر جان باختگان در خاک آرمید، زندانی بدهکار نیز آزاد شد تا نزد خانواده اش بازگردد و از همان روز پدر وی به همراه دوستان سجاد، پویش هفت سین خورشید را آغاز کردند تا هر ساله در روزهای پایانی سال به کمک مددجویان نیازمند جرایم غیرعمد بشتابند.

شایان ذکر است: بنا به این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند.

همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha