آزادی 20 زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد همزمان با دهه امامت و ولایت

همزمان با ایام با برکت دهه امامت و ولایت و بزرگداشت هفته قوه قضائیه تعداد 20 زندانی جرائم غیر عمد از زندان های کهگیلویه و بویراحمد از زندان آزاد شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان کهگیلویه ‌وبویراحمد؛ علی عباس فلاحتی مطلق مدیر نمایندگی ستاد دیه با اعلام این خبر افزود: به مناسبت ایام پر خیر و برکت امامت و ولایت و همچنین نکوداشت هفته قوه قضائیه با همکاری صمیمانه و پرتلاش مدیر کل زندان ها، مراجع قضایی و شوراهای صلح و سازش تعداد 20 زندانی با بدهی 6 میلیارد تومانی از ندامتگاههای استان آزاد و به کانون خانواده خود بازگشتند.

وی اظهاربا تقدیر از شکات پرونده های زندانیان مذکور اعلام داشت: شکات به عنوان خیرین در گذشت ازبخش زیادی از طلب خود در آزادی اینگونه زندانیان نقش ارزشمندی ایفا کرده اند.

فلاحتی عنوان داشت: از مبلغ بدهکاری این تعداد بالغ بر دو میلیارد و 100 میلیون تومان شکات گذشت نموده اند و مابقی را نیز با اعطاء تسهیلات، منابع ستاد دیه، آورده زندانی و کمکهای بلاعوض توسط ستاد مردمی دیه استان تأمین شده است.

مدیر نمایندگی ستاد دیه عنوان داشت: هم اکنون ۳۲۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان وجود دارند که منتظر کمک‌های خیرین و نیکوکاران برای آزادی از زندان هستند.

وی در ادامه ضمن درخواست و طلب مساعدت از خیران بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند برای کمک به اینگونه زندانیان به محل ستاد دیه جنب مصلی امام خمینی(ره) یاسوج و یا وجوهات نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۶۳۳۳ بانک ملی به نام ستاد دیه استان واریز کنند.

انتهای خبر/

آزادی 20 زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد همزمان با دهه امامت و ولایت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha