نیکوکار تهرانی با 200 میلیون تومان سه زندانی را آزاد کرد

نیکوکاری با واریز دویست میلیون تومان به حساب ستاد دیه استان تهران، زمینه آزادی سه زندانی بدهکار نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، نیکوکاری با اهدای پس انداز خود، بخشی از بدهی سه زندانی نیازمند را پرداخت کرد.

این نیکوکار که ساکن خارج از کشور است، ضمن تماس با ستاد دیه استان تهران سه نفر زندانی نیازمند جرایم غیرعمد را انتخاب کرد و با واریز 200 میلیون تومان که پس انداز وی بود، در پرداخت بدهی آنان سهیم شد.

همچنین این سه زندانی انتخاب شده توسط نیکوکار یاد شده، یک زن و دو مرد بودند در مجموع ششصد و پنجاه میلیون تومان باید به شکات خود پرداخت می کردند که خیرین دیگر مبالغی پرداخت کرده و این سه نفر برای آزادی نیاز به 200 میلیون تومان داشتند.

شایان ذکر است: بنا به این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند.

همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha