پاسخگویی مدیرکل و مسئولین زندان‌های استان ایلام به مراجعین در میز خدمت نمازجمعه

در مصلی امام خمینی(ره) به مناسبت هفته قوه قضاییه و قبل از فریضه عبادی و سیاسی نماز جمعه، مسئولین زندان های ایلام به همراه دیگر دستگاه‌های قضایی استان در میز خدمت پاسخگوی مراجعین بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان ایلام، مسئولین در میز خدمت دستگاه های قضایی استان در اولین روز از هفته قوه قضاییه پاسخگوی ارباب رجوع بودند.

پاسخگویی مدیرکل و مسئولین زندان‌های استان ایلام به مراجعین در میز خدمت

اسکندری مدیرکل زندان های استان ایلام در حاشیه میز خدمت، ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران با وفایش، اذعان داشت: هدف از ایجاد میز خدمت تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی است. وی افزود: میز خدمت نقش مؤثری در تسهیل خدمات رسانی به مردم دارد و حتی در روزهای تعطیل می توان پاسخگوی ارباب رجوع بود.

مدیرکل زندان های استان ایلام در ادامه خاطر نشان کرد: هفته قوه قضاییه فرصتی برای خدمت بیشتر به مردم است و از مهمترین خدمات دستگاه های قضایی می توان به تامین سلامت اجتماعی، برقراری امنیت و عدالت در جامعه اشاره کرد.

گفتنی است علاوه بر مدیرکل زندان های استان، معاون اداری و مالی، معاون سلامت، اصلاح و تربیت، فرمانده یگان حفاظت، رییس اداره سلامت، مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات، رییس و معاون زندان مرکزی نیز در میز خدمت برای پاسخگویی به مراجعین حضور داشتند.

پاسخگویی مدیرکل و مسئولین زندان‌های استان ایلام به مراجعین در میز خدمت

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha