دیدار مدیرکل زندان‌های آذربایجان شرقی با امام جمعه موقت تبریز در آغاز هفته قوه قضائیه

به مناسبت آغازهفته قوه‌ قضائیه جوادی مدیرکل زندانهای استان به همراه مسولان ارشد قضایی استان به دیدار امام جمعه موقت تبریز رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی،جوادی مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی همزمان با هفته قوه قضائیه به همراه مسئولین ارشد دستگاه قضایی استان با حجت‌الاسلام والمسلمین مطهری اصل امام‌ جمعه موقت تبریز دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری اصل در این دیداربه اهمیت شغل قضاوت اشاره و خاطرنشان کرد: قضاوت جزء اختیارات خاص حضرت حق است بنابراین طرف حساب قضات پروذدگار متعال است.

وی قضات را به دوری از تکبر، خود بزرگ بینی و تحقیر مردم توصیه کرد و ادامه داد: قضات در جایگاه معصومان هستند و باید مراقب جدی اعمال و رفتار خود باشند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی هم با بیان اینکه ضابطه و معیار خدمت به مردم در دستگاه قضایی سند تحول قضایی است، دسترسی آسان مردم به خدمات قضایی، شناسایی و حذف ساختارهای فسادزا،

نظارت بر عملکرد قضات و کارکنان دستگاه قضا، شفاف‌سازی فرایند دادرسی و هوشمندسازی قوه قضائیه را از اهداف مهم این سند برشمرد.

خلیل اللهی گفت: با پیگیری شورای حفظ حقوق بیت المال استان پارسال سه هزار و ۶۵۱ هکتار از اراضی دولتی به ارزش ۶۳۶ میلیارد تومان که توسط اشخاص تصرف شده بود رفع تصرف شد.

وی افزود: با تلاش ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان نیز در سال گذشته وضعیت ۱۶۰ واحد تولیدی مشکل دار استان بررسی و ۹۰ واحد که در شرف تعطیلی و ۴۷ واحد که به علت مشکلات متعدد تعطیل شده بود به چرخه تولید بازگشت.

همزمان با آغاز هفته قوه قضائیه دیدار با امام جمعه موقت تبریز

همزمان با آغاز هفته قوه قضائیه دیدار با امام جمعه موقت تبریز

همزمان با آغاز هفته قوه قضائیه دیدار با امام جمعه موقت تبریز

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha