نیکوکاران با نام حضرت فاطمه زهرا (س) گره‌گشای زندانیان شدند

مرکز خیریه حضرت زهرا (سلام الله علیها) واقع در خیابان مجیدیه، با پرداخت قریب به یک میلیارد و 725میلیون تومان زمینه آزادی 23 نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، نیکوکاران مجیدیه با نام حضرت زهرا (سلام الله علیها) در اقدامی خیرخواهانه بدهی 23 نفر از زندانیان نیازمند را پرداخت کردند تا به کانون خانواده بازگردند.

مدیر ستاد مردمی دیه استان تهران با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال تاکنون، نیکوکاران مرکز خیریه حضرت زهرا (سلام الله علیها) با نام آن حضرت و به تأسی از سیره فاطمی قریب به یک میلیارد و 725میلیون تومان جهت آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهداء کرده اند.

بنا به این خبر، عباس کشانی تصریح کرد: کمک به رفع گرفتاری بدهکاران و آزادی زندانیان نیازمند در مکتب ائمه اطهار (سلام الله علیها) تأکید شده و لبخند شادی فرزندان از بازگشت پدر یا مادر به خانه صدقه جاریه است.

وی ادامه داد: نیکوکاران در مناسبت‌های مختلف ملّی و مذهبی بیش از ایام دیگر به یاری زندانیان نیازمند می شتابند، که در دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه تا امام رضا (علیه السلام) این کمک ها بیشتر می شود.

کشانی با تقدیر از اعضای این مرکز گفت: زمینه آزادی این افراد که 3 نفر زن و 20 نفر مرد بودند، با واریز طلب به حساب شکات و مساعدت مراجع قضایی فراهم گردیده که گزارش آن به مرکز یاد شده ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند، می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند.

همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992 با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha