دیدار چهره به چهره مدیرکل زندان های استان مرکزی با زندانیان

مدیرکل زندانهای استان مرکزی در راستای اجرای سیاستهای سازمان زندانها و به منظور رسیدگی به وضعیت زندانیان، به همراهی حسامی مشعوف رئیس اداره بازرسی باحضور درزندان ساوه، ضمن گفتگو با زندانیان از قسمتهای مختلف نیز بازدید و روند اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی را بررسی کرد .

به گزارش پّایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان مرکزی ، علی اسلام خواه در حاشیه این بازدیدها اظهار کرد؛ یکی از اولویت های اصلی دوره تحولی در سازمان زندان ها کاهش آمار جمعیت کیفری زندانها بوده که تحقق این مهم پیگیری وضعیت زندانیان و پیگیری امور آنان می باشد .

رسیدگی به وضعیت زندانیان  از برنامه های مورد تأکید سازمان زندانهای کشور می باشد

وی در ادامه یادآور شد؛ حضور مسئولان در زندان به منظور رسیدگی به درخواست های قانونی زندانیان موجب کاهش آلام ونگرانی و همچنین عاملی موثر بر فرآیند اصلاح پذیری مجرمان و رفع بخشی از مشکلات پیش روی خانواده آنان است.

رسیدگی به وضعیت زندانیان  از برنامه های مورد تأکید سازمان زندانهای کشور می باشد

این مقام مسئول در ادامه حضور در اماکن یاد شده گزارش احمد ترکاشوند رئیس زندان ساوه را استماع و نکات لازم به منظور بهبود و ارتقاء فعالیت ها را یادآور شد.

انتهای خبر /

اخبار «سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی» را در کانال پیام‌رسان «بله» به آدرس https://ble.ir/prisons دنبال کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha