مشاوری که با حق‌الزحمه‌اش زندانی آزاد می‌کند

یکی از فروشندگان غذای پرندگان که به مراجعین در زمینه نگهداری از انواع طوطی سانان مشاوره می دهد، حق‌الزحمه این بخش را برای آزادی زندانیان اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، نیکوکاری که نخواست خود را معرفی کند، به همراه همسر و فرزند یک ماهه‌اش ضمن حضور در ستاد دیه تهران، بخشی از درآمدش را جهت پرداخت بدهی زندانی و آزادی وی اختصاص داد.

وی گفت: مراجعین به فروشگاه نگهداری پرندگان و طوطی سانان در صورت تمایل، مبلغی به عنوان امور خیریه پرداخت می کنند که در زمینه تهیه جهیزیه یا پرداخت بدهی زندانیان نیازمند صرف می‌شود و برکت آن در زندگی تمام نیکوکاران جاری است.

همچنین این نیکوکار با پرداخت بیست میلیون تومان بخشی از بدهی یک زندانی را پرداخت کرد که طی چند روز آینده با تأمین مابقی بدهی از سوی نیکوکاران دیگر آزاد و به کانون خانواده بازخواهد گشت.

شایان ذکر است خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha