پیام تبریک مدیرکل زندان‌های استان یزد به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

رضا مقبلی طی پیامی روز روابط عمومی را به تلاشگران عرصه‌ی روابط عمومی و ارتباطات تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان یزد، رضا مقبلی مدیر کل زندان‌های استان، به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی «ارتباطات و روابط عمومی» پیامی به شرح ذیل صادر نمود:

بسمه تعالی

« روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می‌گذرد ».

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

روابط عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی، نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی، برعهده دارد. بدون تردید مسئله « جهاد تبیین» نیز به عنوان یکی از مطالبات مهم و توقعات به حق مقام معظم رهبری مدظله العالی از دستگاه‌های مختلف تبلیغاتی و رسانه ای کشور برای روشنگری و زدودن ابهامات و شبهات در جامعه است. لذا اکنون که اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی‌توان نقش آن را در پیشبرد اهداف یک نهاد یا سازمان، بهبود کیفی و کمی فعالیت‌ها و افزایش بهره وری از امکانات و نیروی انسانی نادیده گرفت.

حال این واسطان و رابطان توزیع دانش‌اند که در این عرصه خطیر باید خدمت خلق پیشه کنند. ایشان خادمان میز خدمت رسانه‌ای به مردم و جلوداران تنویر اندیشه و افکار هستند. روابط عمومی زندان‌ها به‌سان راوی حقیقت می‌ماند که امروز در سنگر زندانبانی در پیشبرد هدف غایی که اصلاح‌وتربیت مددجویان باشد، رسالتی دوچندان در آگاهی‌رسانی‌ و نیز روشنگری دربرابر اطلاعات سوء معاندین دارد.

بدینوسیله اینجانب با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی«ارتباطات و روابط عمومی»، این روز را به کلیه همکاران فعال در حوزه روابط عمومی در ستاد سازمان ، زندان‌های سراسر کشور به ویژه همکاران پرتلاش و دلسوز خود در روابط عمومی زندان‌های استان تبریک عرض نموده و ضمن تشکر از تلاش بی شائبه و شبانه روزی آنان از ایزد متعال سلامتی و موفقیت روزافزون را برای ایشان آرزومندم.

رضا مقبلی

مدیرکل زندان‌های استان یزد

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha