۲۰ زندانی زندان شهرستان نوشهر با ارفاقات قانونی آزاد شدند

با حضور رئیس کل دادگستری مازندران، ۲۰ زندانی زندان شهرستان نوشهر با اعمال ارفاقات قانونی آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان مازندران، عباس پوریانی در حاشیه مراسم آزادی زندانیان ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: در اجرای سیاست‌های کاهش جمعیت کیفری و باز اجتماعی شدن اقشار آسیب پذیر و تحکیم بنیان خانواده و با استفاده از ظرفیت نهاد ارفاقی 20 زندانی از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشتند.

رئیس کل دادگستری مازندران در ادامه ضمن بازدید از بند زندان و ملاقات با زندانیان و استماع سخنان آنها، درخواست های واصله مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم قانونی صادر شد.

همچنین به مناسبت دهه مبارک کرامت به پیشنهاد مدیرکل زندان های استان مازندران و موافقت رئیس کل دادگستری استان تمامی زندانیان واجد شرایط از مرخصی 10 روزه بهره مند شدند.

پوریانی همچنین به موضوع احداث ساختمان جدید زندان نوشهر اشاره کرد و گفت: با اتخاذ تدابیر لازم و مهیا شدن شرایط و امکانات، در آینده نزدیک ساختمان جدید زندان نوشهر به بهره برداری خواهد رسید.

مراسم آزادی زندانیان با حضور دادستان مرکز استان، معاونین دادگستری استان ،معاون مدیرکل زندان های استان مازندران و جمعی از مسئولان قضایی شهرستان در زندان شهرستان نوشهربرگزار شد.

انتهای خبر/

آزادی ۲۰ زندانی زندان شهرستان نوشهر

آزادی ۲۰ زندانی زندان شهرستان نوشهر

آزادی ۲۰ زندانی زندان شهرستان نوشهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha