بازدید خبرنگاران حاضر در تور رسانه‌ای قوه قضائیه از زندان بندرعباس

جمعی از اصحاب رسانه در معیت رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از زندان بندرعباس بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های هرمزگان، در این بازدید که با حضور جمعی از خبرنگاران انجام شد، نمایندگان رسانه‌ها فرصت یافتند تا از نزدیک شاهد فرایند ارائه خدمات و تحولات و پیشرفت‌های صورت گرفته در زندان بندرعباس باشند. در این تور رسانه‌ای، خبرنگاران از بخش‌های مختلف زندان از جمله بهداشت و درمان، اشتغال و حرفه آموزی و ملاقات الکترونیک بازدید کردند.

‎در این رویداد، خبرنگاران فرصت یافتند تا ضمن حضور در اندرزگاه‌ها به گفتگو با زندانیان بپردازند. این گفتگوها فرصتی بود تا زندانیان دیدگاه‌ها و تجربیات خود را در مورد شرایط زندان و خدمات ارائه شده با اصحاب رسانه به اشتراک بگذارند.

‎ قهرمانی رییس کل دادگستری استان نیز در این بازدید به تشریح اقدامات قضایی و خدمات اصلاحی و تربیتی زندان ها در راستای برنامه های تحول و تعالی قوه قضائیه پرداخت. وی تأکید کرد که این تغییرات با هدف ارتقاء سطح زندگی زندانیان و ایجاد فرصت‌های جدید برای بازگشت سعادتمندانه آن‌ها به جامعه انجام شده است.

انتهای خبر/

بازدید خبرنگاران حاضر در تور رسانه ای قوه قضائیه از زندان بندرعباسبازدید خبرنگاران حاضر در تور رسانه ای قوه قضائیه از زندان بندرعباس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha