گلریزان کمک به آزادی زندانیان در گود پهلوانی زورخانه یاسوج

همزمان با هفته بزرگداشت ترویج فرهنگی پهلوانی و زورخانه ای ، ورزشکاران کشتی پهلوانی یاسوج اقدام به گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان کهگیلویه‌وبویراحمد؛ در گرامیداشت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای به همت هئیت کشتی پهلوانی و همکاری وهمراهی ستاد دیه استان جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در گود زورخانه یاسوج برگزار شد.

این آئین که با حضور مدیر کل زندان های استان، معاون ورزش و جوانان ، رؤسای هئیت های همگانی و رزمی ، رئیس بسیج حقوقدانان و وکلای قوه قضائیه و همچنین خیرین و نیکوکاران ورزشی و نیز خانواده های ورزشکاران برگزار شد طی مراسمی معنوی و سنتی به روش پهلوانان کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شد.

علی عباس فلاحتی مطلق مدیر عامل ستاد دیه استان در این مراسم با تقدیر و قدرانی از اقدام خیر خواهانه هئیت پهلوانی و ورزشکاران این ورزش سنتی گفت: امروز برکت وجوه دریافتی از این گود بسیار با ارزش و قداست خاصی در ستاد دیه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: پهلوانان و ورزشکاران زورخانه همیشه میراث دار و جلودار دستگیری نیازمندان بوده اند که امروز نیز ضمن حرکات ورزشی در این اقدام مؤمنانه دستگیر زندانیان جرائم غیر عمد بوده اند.

شایان ذکر آنکه در این آئین ورزشکاران ورزش باستانی با اقتدا به مولای متقیان امیرالمومنین علی (ع) وارد گود زورخانه شدند و پس از اجرای حرکات باستانی و ادای احترام به منش مولای علی علیه السلام با حرکات گلریزان ، هدایای ورزشکاران ، خانواده ها و خیرین حاضر در این جشن را برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری کردند.

لازم به ذکر آنکه در این جشن 158 میلیون تومان برای کمک به آزادی زندانیان جمع آوری شد.

انتهای خبر/

گلریزان کمک به آزادی زندانیان در گود پهلوانی یاسوج برگزار شد

گلریزان کمک به آزادی زندانیان در گود پهلوانی یاسوج برگزار شد

گلریزان کمک به آزادی زندانیان در گود پهلوانی یاسوج برگزار شد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha