زندانیان با الگوپذیری از تجدید حیات طبیعت، توانمندسازی و پاکسازی، روح و روانشان را تقویت کنند

مدیرکل زندانهای استان مرکزی در ادامه دیدارهای نوروزی خود با حضور در زندان مرکزی و اردوگاه اراک  از اماکن مختلف این مراکز تأمینی و تربیتی بازدید و ضمن دیدار صمیمی، سال نو را به کارکنان و مددجویان تبریک گفته و به درخواست‌های آنها پاسخ داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان مرکزی، مدیر کل زندانهای استان مرکزی در بازدید نوروزی خود از زندان مرکزی و اردوگاه اراک  با حضور در جمع زندانیان و دیدار چهره به چهره با آنها عنوان کرد: با الگو پذیری از تجدید حیات طبیعت و همچنین با شرکت در کلاسهای قرآن و مدد از برکات ماه مبارک رمضان حداکثر استفاده را در خصوص توانمندسازی، پاکسازی روح و روان و عادت به زندگی سالم را در خود تقویت کنید.

علی اسلام خواه در ادامه از مسئولین در خصوص برنامه ریزی مناسب در جهت بهینه ‌سازی اوقات فراغت مددجویان به منظور بازگشت سعادتمندانه به جامعه و کانون گرم خانواده را خواستار شد .

گفتنی است در این بازدید با کارکنان نیز گفتگو و ضمن تبریک سال جدید و استماع درخواستهای آنان ، توصیه های لازم را نیز ارائه نمود .

انتهای خبر/

اخبار «سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی» را در کانال پیام‌رسان «بله» به آدرس https://ble.ir/prisons دنبال کنید .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha