8 تن برنج بین خانواده زندانیان نیازمند استان گیلان توزیع شد

مدیرکل زندان های گیلان از توزیع 8 تن برنج و بیش از 1200 قلم لوازم تحریر به دانش آموزان گروه هدف و اعطای 10 دستگاه دوچرخه در آذر ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان گیلان، محمدی اصل مدیر کل زندان های گیلان از توزیع 8 تن برنج به خانواده‌های زندانیان گیلانی در آذرماه خبر داد.

مدیرکل زندان های گیلان با بیان اینکه از طریق مرکز مراقبت بعد از خروج زندان های گیلان و با هماهنگی های انجام شده با زندان های تابعه استان این مهم به تحقق پیوست گفت :تمام سعی و تلاش و بر این است تا خانواده گروه هدف از آسیب های اجتماعی به دور باشد.

محمدی اصل اصلاح و تربیت را وظیفه ایی ذاتی در سازمان دانست و در کنار آن حفظ کرامت و کمک به مددجویان و خانواده گروه هدف را از اهداف مهم بیان کرد.

در ادامه وی افزود: باید به دور از این تفکر باشیم، فرد زندانی چه کسی یا به چه جرمی در حال گزران حبس است ،زیرا وظیفه اصلی ما رفتار و عملکرد ما در بستر اجرای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی است که بتواینم با تمام توان وظیفه خطیر زندانبانی اسلامی را به گونه ایی انجام دهیم که تأثیر مستقیم آن هم برای زندانی در دوران تحمل کیفروهم بعد از آزادی او و برای خانواده وی مؤثر باشد.

مدیر کل زندان های گیلان از توزیع بیش از 1200 قلم لوازم تحریر به دانش آموزان گروه هدف و اعطای 10 دستگاه دوچرخه خبر داد .

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha