نیکوکاران استان تهران بدهی 241 نفر از زندانیان را پرداخت کرده‌اند

از ابتدای سال جاری تاکنون، با پیگیری ستاد دیه استان تهران، نیکوکاران و خیرین، بدهی 241 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را پرداخت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، منوچهر رحمانی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری، نیکوکاران و خیرین در اقدامی انسان‌دوستانه، با پرداخت بدهی 224 نفر مرد و 17 نفر زن، زمینه آزادی آنان را زندان فراهم نموده تا به کانون خانواده‌هایشان بازگردند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود: نیکوکاران در مناسبت‌های خاص سال مانند محرّم و صفر، بیش از ایام دیگر به یاری زندانیان نیازمند می‌شتابند.

وی تصریح کرد: کمک به آزادی زندانیان نیازمند یکی از مهم‌ترین آموزه‌های قرآن و اهل بیت(ع) است و به عنوان یک باور دینی ارزشمند در زندگی نیکوکاران جریان دارد.

رحمانی خاطرنشان کرد: در این راستا، با پیگیری ستاد دیه استان تهران، نیکوکاران با پرداخت بدهی 241 نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد، موجبات آزادی آنان را فراهم کرده‌اند.

شایان ذکر است: خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند شماره کارت 6037991899675916 کمک‌های خود را به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهدا کنند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861870 با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha