نیکوکاران استان تهران بدهی ۱۶ نفر از زندانیان نیازمند را پرداخت کردند

به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی 16 نفر از زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد استان تهران با کمک نیکوکاران آزاد شدند.

خبرگزاری ایلنا: با پیگیری این ستاد و همت نیکوکاران در ایام اربعین حسینی زمینه آزادی 16نفر از زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد فراهم گردید.

سید حشمت‌الله حیات‌الغیب با اعلام این خبر گفت: نیکوکاران استان تهران به تاسی سیره حسینی در ایام اربعین با پرداخت 14 میلیارد ریال بدهی 16 نفر از زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد را پرداخت کردند.

مدیر کل زندان ‌های استان تهران ضمن اشاره به ضرورت نهادهای مردمی در عرصه کمک به زندانیان نیازمند گفت: گره‌گشایی و نجات دیگران، از سیره ائمه اطهار است که در ایام خاص مذهبی مانند اربعین بیش از ایام دیگر مورد توجه قرار می‌گیرد.

عضو هیئت امنای ستاد مردمی دیه نمایندگی استان تهران ادامه داد: همزمان با اربعین حسینی و کمک 14 میلیارد ریالی نیکوکاران استان تهران، 15 زندانی مرد و یک زندانی زن را پرداخت کرده و به کانون خانوده بازگرداندند.

بنابه این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 هدایای نقدی خود را واریز کنند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه سوم، شماره تلفن 88862027 با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha