سازش اولیاء دم یازدهمین پرونده قتل آذربایجان غربی در زندان میاندوآب

مراد فتحی مدیرکل زندان های آذربایجان غربی از سازش یازدهمین پرونده قتل سال جاری استان در راستای «پویش به عشق حسین می بخشم» خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان آذربایجان غربی ، مدیرکل زندان های استان با اعلام این خبر بیان داشت: در مرداد ماه سال جاری فردی با هویت م - ن مرتکب قتل عمدی شده بود که فرد مذکور به این اتهام دستگیر و به زندان میاندوآب معرفی می شود. مراد فتحی ادامه داد: به منظور اصلاح ذات البین و تلاش برای اخذ رضایت از اولیای دم با تلاشهای شبانه روزی و جلسات سازشی متعدد که مددکاران زندان و رئیس زندان میاندوآب که خود جزء صلح یاران و عضو شورای حل اختلاف ویژه زندان می باشد تشکیل گردید، سرانجام این تلاشها منجر به نتیجه شده و اولیاء دم از حق خود گذشتند.

فتحی با ابراز خرسندی از این سازش گفت: امسال این یازدهمین سازش قصاص نفس استان و سومین سازش قتل عمدی است که در میاندوآب رقم می خورد که نشان از روح بزرگ و بخشنده اولیاء دم و مردم مومن استان دارد.

مدیرکل زندان های استان آذربایجان غربی در پایان تصریح کرد پویش به عشق امام حسین علیه السلام می بخشیم به مانند سال گذشته که برکات بسیاری داشت، امسال هم در استان به راه افتاده است و انتظار می‌رود مردم فهیم و باگذشت استان لحظات نابی از صلح و سازش و دوستی را رقم بزنند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha