۱۴ زندانی نیازمند مالی استان البرز در سالروز بازگشت آزادگان به کشور آزاد شدند

به همت ستاد دیه و اداره کل زندان‌های استان البرز، همزمان با ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت آزادگان سرافزار به کشور ۱۴ زندانی بدهکار مالی از زندان‌های استان البرز آزاد شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان البرز، علی چهار محالی مدیر کل زندان‌های استان البرز ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت خاطره‌انگیز آزادگان به ایران گفت: در این روز مبارک ۱۱ مرد و ۳ بانوی بدهکار مالی و نیازمند به همت و پیگیری‌های ستاد دیه از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

چهارمحالی افزود: مبلغ کل بدهی این زندانیان قریب به ۷۳ میلیارد ریال بوده که با استفاده از منابع ستاد دیه به مبلغ ۱۲ میلیارد ریال و همچنین، اعسار، آورده زندانی و گذشت شکات زمینه آزادی آنان فراهم شد.

مدیر کل زندان‌های استان البرز ضمن قدردانی از خیرینی که در زمینه آزادسازی زندانیان بدهکار مالی کمر همت بسته اند گفت: آزادی بزرگترین نعمت خداست که به انسان عطا شده است و کسانی که با طبع بلند خود با صرف هزینه این نعمت را بار دیگر به بندگان گرفتار خدا ارزانی می‌کنند را باید ستود و از آنان قدردانی کرد.

شایان ذکر است خیرین و مردم نیکوکار می‌توانند کمک‌های خود را با هر مبلغی جهت مشارکت در آزادی زندانیان بدهکار مالی، به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۴۴۰۳ و یا شماره حساب ۰۲۱۶۰۸۰۴۶۷۰۰۸ نزد بانک ملی به نام ستاد مردمی دیه استان البرز واریز کنند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha