رئیس سازمان زندان‌ها از ندامتگاه قزلحصار بازدید کرد

دکتر غلامعلی محمدی امروز، سه‌شنبه باحضور در استان البرز از ندامتگاه قزلحصار و همچنین محل و محیط زندان تعطیل‌شده رجایی‌شهر بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، دکتر غلامعلی محمدی امروز، 17 مردادماه در ندامتگاه قزلحصار حضور یافت و از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید به عمل آورد.

رئیس سازمان زندان‌ها در بخشی از این بازدید سه ساعته که به منظور رصد اقدامات تحول و تعالی زندانبانی صورت گرفت، در اندرزگاه‌های زندانیان حضور یافت.

وی همچنین از بخش‌های اسکان مددجویان زندان تعطیل‌شده رجایی‌شهر که به قزلحصار منتقل شده‌اند بازدید کرد و به شکل چهره‌به‌چهره به گفتگو با برخی از این زندانیان پرداخت و شرایط آنان را مورد ارزیابی قرار داد. وی همچنین خطاب به مدیران بر رسیدگی مستمر به درخواست‌های مددجویان تاکید کرد. 

دکتر محمدی در بخشی از این حضور و درجمع مدیران و پرسنل زندان قزلحصار، ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، با اشاره به تعطیلی زندان رجایی‌شهر گفت: تعطیلی این زندان پس از دستور ریاست محترم دستگاه قضا درسفر استانی به البرز در کمترین زمان ممکن و اقدام جهادی و شبانه‌روزی به ثمر نشست.

وی همچنین یادآور شد: تدارک شرایط اسکان و تخلیه و انتقال زندانیان رجایی‌شهر، حاصل تدبیر و خرد جمعی است که ازسوی مدیران و کارکنان زندان‌ها و همچنین همراهی نیروی انتظامی محقق شد و امروز هم از سوی همگان شاهد بازخوردهای مثبتی در ارتباط با تعطیلی این زندان هستیم.

رئیس سازمان زندان‌ها با بیان اینکه تعطیلی این زندان خواسته به حق مردم کرج بوده است، افزود: امروز مایه خوشحالی است که خواسته مردم عملیاتی شده است.

گفتنی است رئیس سازمان زندان‌ها پیش از بازدید از ندامتگاه قزلحصار صبح امروز از محل زندان تعطیل‌شده رجایی‌شهر نیز بازدید به عمل آورد.

در این بازدیدها معاونین و جمعی از مدیران ستادی سازمان زندان‌ها و همچنین اداره‌کل زندان‌های استان تهران نیز حضور داشتند. 

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha