فراخوان افراد معرفی شده مرحله اول دهمین آزمون مشترک دسـتگاه‌هـای اجرایی

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده که در سایت جهاد دانشگاهی جهت بررسی مدارک معرفی شده اند، می رساند ؛

داوطلبان مذکور موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز سه شنبه مورخ ۲۷/۰۴/۱۴۰۲ تا حداکثر روز پنج شنبه مورخ ۲۹/۴/۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۲ ظهر با به همراه داشتن مدارک ذیل به ( استان سیستان وبلوچستان – زاهدان – بلوار معلم – روبروی معلم 33 – اداره کل زندان¬های استان – اداره امور کارکنان و دبیرخانه ) مراجعه نموده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.

1. ۶ قطعه عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.

2. اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.

3. اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.

4. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.

5. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان.

6. اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین.

7. اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد.

8. اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵درصد.

مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:

• معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

• معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

• معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

9. ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند.

10. ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یا ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ ۲۷/۰۷/۱۳۹۹ سازمان سنجش آموزش کشور)

11. اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزندان جهت استفاده از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

تذکر مهم : بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha