مدیر کل زندانهای کرمان از سوی رییس قوه قضاییه مدیر برتر کشوری معرفی شد

سید مجتبی حسینی، مدیر کل زندان‌های استان کرمان به عنوان مدیر برتر از سوی رئیس قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ انتخاب شد و طی مراسمی در دادگستری کرمان مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید مجتبی حسینی، مدیر کل زندان‌های استان کرمان به عنوان مدیر برتر از سوی رئیس قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ انتخاب شد و طی مراسمی در دادگستری کرمان  مورد تقدیر قرار گرفت. در تقدیرنامه محسن اژه‌ای خطاب به مدیر کل زندان‌های استان کرمان آمده است: «توفیق شما در خدمت شایسته در این ساحت مقدس که منجر به احراز عنوان مدیر برتر قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ با ارزیابی واحد متبوع و معاونت راهبردی شده، شایسته سپاس است.» اژه‌ای در این تقدیرنامه با تبریک فرارسیدن هفته قوه قضاییه و بزرگداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی و یاران همراهش، از خدمات ارزشمند مدیرکل زندان‌های استان کرمان تقدیر و تشکر نموده است. 
تحقق عدالت، ارزش غایی برپایی حکومت اسلامی، مسئولیت مقدسی است که قوه قضائیه به موجب اصول متعدد قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، عهده‌دار آن است. در این راستا ماموریت‌های مهمی در اسناد بالادستی و قوانین و مقررات برای واحدهای مختلف قوه قضائیه پیش‌بینی شده که اجرای آن نیازمند تلاش خالصانه، صادقانه و ایثارگرانه مدیران و کارکنان صالح، کارآمد و تحول گراست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha