بررسی نیازهای خانواده زندانیان درخرمدره باحضور مدیرکل زندان‌های زنجان

نیازهای ضروری و اساسی دو خانواده زندانی در شهرستان خرمدره با حضور مدیر کل زندان‌ها، رئیس دادگستری شهرستان خرمدره و معاون سلامت و اصلاح و تربیت اداره کل مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان زنجان، با هدف دیداروسرکشی از خانواده زندانیان نیازمند و رسیدگی فوری به نیازهای ضروری این خانواده ها حجت الاسلام والمسلمین بنیادی طی سفریک روزه به شهرستان خرمدره وپس از انجام هماهنگی های لازم با انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان، در منزل 2 خانواده زندانی نیازمند حاضرو ضمن بررسی میدانی مشکلات این خانواده ها بر رفع فوری برخی از نیازها دستورات لازم را صادر نمود.

مسائل اقتصادی و معیشتی، از مهمترین مشکلات خانواده زندانیان بوده که در بازدید های هفتگی مدیرکل زندان ها ازسوی این خانواده ها مطرح و بر اساس ظرفیت ها و پتانسیل های حمایتی موجود بر پیگیری های فوری به این نیاز ها از سوی مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج و انجمن های حمایت اقدام می گردد.

لازم به توضیح است در پایان این بازدید ها بسته های حمایتی شامل کالاهای اساسی از سوی مدیرکل زندان ها به این خانواده‌ها اعطاء گردید.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha