عیدی ۱۰ میلیارد ریالی انجمن حمایت از زندانیان کرج به خانواده زندانیان

انجمن حمایت از زندانیان کرج در آستانه سال نو با واریز عیدی به حساب خانواده‌های تحت پوشش این انجمن در مجموع به ارزش ۱۰ میلیارد ریال شادی را برای آنان به ارمغان آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان البرز، در ۱۱ ماه گذشته سالجاری به همت انجمن حمایت از زندانیان کرج بیش از ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و حدود ۲۴ میلیارد ریال کمک غیر نقدی در قالب سبد کالا به خانواده زندانیان کرج اهدا شده است.

عیدی ۱۰ میلیارد ریالی انجمن حمایت از زندانیان کرج به خانواده زندانیان

رضوان الله مرندی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان کرج با اشاره به اهم کمک‌های این انجمن به خانواده زندانیان گفت: پس از تاسیس مرکز معاینه فنی حامی توسط این انجمن و ایجاد یک درآمد پایدار، توانستیم خدمات این انجمن را ارتقا ببخشیم و از طرفی با ایجاد اشتغال برای زندانیان در مرکز معاینه فنی آنان را از آسیب‌های اجتماع دور نگاه داریم.

مرندی افزود: کمک به پرداخت اجاره بها، تحصیل، بهداشت و درمان، خرید لوازم خانگی، جهیزیه، قبض برق، اشتغال، آزادی زندانیان و... بخشی از خدمات این انجمن است که تا پایان بهمن ماه بیش از ۵۵ میلیارد ریال صرف این موارد شده است.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان کرج با اشاره به آزادی زندانیان کم بضاعت اذعان کرد: انجمن حمایت با پرداخت ۴۴۹ میلیون ریال به آزادی ۶ زندانی کمک کرده است تا بنیان خانواده‌های آنان حفظ شود. همچنین در آستانه سال نو مبلغی تحت عنوان عیدی در مجموع به ارزش ۱۰ میلیارد ریال به حساب خانواده‌ها واریز شده است.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha