اهدا ۲۹۶۶ بسته لوازم‌التحریر به فرزندان زندانیان نیازمند در خراسان رضوی

۲۹۶۶ بسته حمایتی تحصیلی به فرزندان محصل زندانیان بی بضاعت استان خراسان رضوی از طریق انجمن های حمایت زندانیان اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی ، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در قالب پویش ماه مهربانی ۲۹۶۶ بسته لوازم التحریر از محل مشارکت خیرین بین فرزندان زندانیان تحت پوشش انجمن های حمایت زندانیان خراسان رضوی توزیع شد.

اهدا ۲۹۶۶ بسته لوازم التحریر به فرزندان زندانیان نیازمند خراسان رضوی

حسینی مدیر کل زندان‌های استان در توضیح این خبر گفت :در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و اجرای اولویت‌های ابلاغی سازمان زندان‌ها مبنی بر توجه به خانواده زندانیان از طریق توسعه خدمات حمایتی، انجمن های حمایت زندانیان از ابتدای شهریور به صورت فراگیر اقدام به اجرای پویش ماه مهربانی با محوریت حمایت تحصیلی از فرزندان زندانیان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید کردند.

اهدا ۲۹۶۶ بسته لوازم التحریر به فرزندان زندانیان نیازمند خراسان رضوی

وی افزود: در همین راستا با کمک خیرین و مشارکت انجمن های حمایت زندانیان استان تاکنون ۲۹۶۶ بسته لوازم التحریر به ارزش هر بسته میانیگن ۵ میلیون ریال بین فرزندان زندانیان نیازمند توزیع شده است.

اهدا ۲۹۶۶ بسته لوازم التحریر به فرزندان زندانیان نیازمند خراسان رضوی

حسینی توجه به تحصیل و آموزش فرزندان زندانیان را بعنوان یکی از عوامل موثر در کاهش آسیبهای متصور برای این قشر آسیب پذیر مورد تأکید قرار داد و گفت: بر همین مبنا و با هدف پیشگیری از ترک تحصیل یا کمک به بازماندگان از تحصیل، انجمنهای حمایت زندانیان مکلف هستند تا ضمن رصد وضعیت تحصیلی فرزندان زندانیان تحت پوشش در طول سال تحصیلی ، نیازمندیهای تحصیلی و آموزشی آنان را نیز احصا کنند و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی خاطر نشان کرد در پویش ماه مهربانی علاوه بر بسته حمایتی تحصیلی شامل کیف و لوازم التحریر ، کمک نقدی نیز به مددجویان تحت پوشش اهدا گردید تا کلیه نیازمندی های فرزندان زندانیان در آغاز سال تحصیلی تأمین گردد.

وی در پایان ضمن اشاره به رشد ۲۵ درصدی حمایت های تحصیلی از فرزندان زندانیان نسبت به سال گذشته و قدردانی از خیرین به جهت مشارکت در این پویش، توجه بیش از پیش تمامی نهاد های مسئول اجتماعی در موضوع حمایت ازخانواده‌های زندانیان نیازمند را خواستار شد.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha