به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز سید مجتبی حسینی مدیر کل زندان‌های استان کرمان در پیامی سال ۱۴0۲ را به همکاران شاغل در زندان‌های استان تبریک گفت.

حمد بی حد و ثنای بی عدّ، قیومی را که وجود هر موجود نتیجه وجود اوست. وجود هر موجود حمد و ثنای وجود او «وَ إِنْ مِنْ شَیْ‌ءٍ إِلَّا یُسَبِّحُ بِحَمْدِهِ»

اکنون که پیک بهاران در کسوت منقش و قبای رنگارنگش چون طاووس عزم نزول و حلول اجلال دارد ؛ ما هم به قصد این تبرک محیا شدیم تا از مواهب و برکاتش متنعم گردیم .بی تردید دمیدن روح بخش و دل انگیز ربیع ، اشارتی تأمل برانگیز است برای اهل بشارت و ذکری است برای پاک طینتان معاد اندیش ...

وقت بهار است خیز، تا به تماشا رویم

تکیه بر ایام نیست تا دگر آید بهار

بلبل دستان بخوان، مرغ خوش الحان بدان

طوطی شکرفشان، نقل به مجلس بیار...

چه فرخنده تقارنی است، هم‌آوایی بهار طبیعت توأم با ایام پربرکت رمضان المبارک. امید می‌رود سال جدید با استعانت از درگاه قادر متعال و اهتمام شما تلاشگران عرصه اصلاح و تربیت، سالی متفاوت همراه با موفقیت سپری شود. بر خود لازم می دانم از زحمات یک ساله شما همکاران سخت‌کوش و گرامی که با وجود تمام دشواری ها، سال ۱۴۰۱ را با موفقیت به پایان رسانده اید، تقدیر و تشکر نموده و از درگاه آن حی لایزال، برای شما سروران ارجمند سالی توأم با صحت، سعادت، بهروزی و سربلندی آرزومندم.

سید مجتبی حسینی

مدیرکل زندان های استان کرمان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha