آزادی زندانیان کاشانی با کمک بازیکن تیم فوتبال

رهایی ده نفر از زندانیان غیر عمد بند با کمک کاپیتان تیم ملی فوتبال در زندان کاشان


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، احسان حاجی صفی کاپیتان با اخلاق تیم ملی کشور با حضور در ستاد دیه زادگاه خود، کاشان با پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال زمینه آزادسازی ۱۰ زندانی غیرعمد مالی را فراهم کرد.
علی راحمی مدیر نمایندگی ستاد دیه شهرستان کاشان با بیان اینکه فوتبالیست با اخلاق کشورمان روزگذشته و همزمان با هفته بزرگداشت قوه قضاییه بدون هماهنگی قبلی و به شکل کاملا سرزده در دفتر ستاد حاضر شدند گفت:وی متقاضی دریافت لیستی از زندانیان غیر عمد جهت پرداخت بدهی آنها شد.
وی افزود:حاج صفی پس از بررسی شرایط زندانیان با ارائه  یک قطعه چک به مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال زمینه آزادی ۱۰ نفر از زندانیان‌را فراهم کرد.
راحمی  در خصوص اقدام  خداپسندانه ملی پوش کشورمان‌ اظهار داشت: احسان حاج صفی هیچ تمایلی نداشتند که  این موضوع رسانه‌ای شود، اما ستاد دیه کاشان‌ برای فرهنگ سازی و ایجاد روحیه کمک به همنوعان، کار بزرگ و خیر ایشان‌ را  اطلاع رسانی کرد.
در ادامه محسن محبوبی رئیس اداره زندان  کاشان با بیان اینکه از تیرماه سال گذشته تا کنون با همکاری و همیاری مردم خوب کاشان ۱۶۰ زندانی جرایم غیر عمد از زندان آزاد شده اند خاطرنشان کرد:امیدواریم سایر ورزشکاران و هنرمندان کاشانی هم با الگو گرفتن از احسان حاج صفی برای آزادی زندانیان در بند پیش قدم شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha