جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان مرکز استان کردستان برگزار شد

جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان مرکز استان در سالن اجتماعات امام خامنه ای اداره کل زندانهای کردستان، با حضور تمامی اعضا برگزار گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای کردستان: جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان مرکز استان در مورخه یازدهم مردادماه 1401 در سالن امام خامنه ای اداره کل زندانهای کردستان، با حضور تمامی اعضا برگزار گردید در این جلسه آقای زانیار: مدیر عامل انجمن، گزارش عملکرد و اقدامات انجام شده توسط این نهاد را ارائه نمود و خواستار رفع مشکلات برای بهبود خدمت رسانی به زندانیان و خانواده های آنان شد.

جلسه هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان مرکز استان کردستان برگزار شد.آقای جباری دادستان مرکز استان و رئیس هیئت مدیره هم ضمن تشکر از اقدامات انجمن، پیشنهاداتی در جهت رفع پاره های از مشکلات انجمن ارائه نمود.
پس از بیان نقطه نظرها و دیدگاهها توسط سایر اعضاء در خصوص موضوعات ارائه شده، به پیشنهاد دادستان مرکز استان و اهمیت رسیدگی به مشکلات ویژه خانواده نیازمند زندانیان، تمامی اعضای حاضر در جلسه که شامل داستان مرکز استان،فرماندارو شهردارسنندج، مدیران کل زندانهاوکمیته امداد حضرت امام و بهزیستی استان کردستان بودند از منزل مددجوئی که به تازگی دختر دم بختش در غیاب پدر رسم مبارک ازدواج را به جا آورده بود، بازدید نموده و شرایط تهیه جهیزیه کامل این زوج را فراهم نمودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha