آزادی 439 نفر از مددجویان زندان‌های قم

با موافت دادستان دادسرای عمومی و انقلاب قم،439 نفر از زندانیان زندانهای قم طی چهارماه نخست سال جاری از زندانها آزاد شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان قم،با پیگیری های انجام شده توسط روسای موسسات کیفری استان و موافقت دادسرای عمومی و انقلاب قم ، تا تاریخ 31 تیرماه سال جاری ، 439 نفر از زندانیان زندانهای قم با اعطای مرخصی پایان حبس پیش از موعد از زندان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

دکتر رنجبر مدیر کل زندانهای قم ضمن تقدیر از حجت الاسلام غریب دادستان دادسرای عمومی و انقلاب قم بیان داشت:کاهش جمعیت کیفری یکی از اولویت های دهگانه سازمان زندانهای کشور در سال جاری است و از این رو با تعامل ارزشمندی که فی مابین اداره کل زندانهای قم و دستگاه قضایی استان وجود دارد تلاش می شود مطابق آئین نامه سازمان زندانها زندانیان واجد شرایط مرخصی پایان حبس، مستمرا شناسایی و با دستگاه قضایی استان مکاتبات لازم صورت پذیرد.

مدیر کل زندانهای قم گفت : از تاریخ 1 فروردین لغایت 30 تیرماه سال جاری تعداد 439 نفر از زندانیان که جرایم آنها غیر خشن بوده و آزادی پیش از موعد آنها لطمه ای به جامعه نمی زند با دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب قم از زندانها آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha