جلسه آموزشی ویژه کارکنان یگان حفاظت زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد

به منظور آشنایی بیشتر و ارتقاء امنیت کارکنان یگان حفاظت زندان‌های استان با برنامه‌های امنیتی و انتظامی، جلسه آموزشی در سالن اجتماعات اداره کل زندان ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد؛ سرهنگ دوم سیاوش صمدی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان در جلسه آموزشی ویژه کارکنان یگان حفاظت اظهار داشت: نیروهای یگان حفاظت به عنوان ستون های امنیت زندان محسوب شده که در امر برقراری امنیت و سلامت زندان‌ها نقش مهمی بر عهده دارند و لازم است در کنار رعایت سلسله مراتب نظامی و نیز احترام به حقوق شهروندی، حافظ این امنیت باشند. 

فرمانده یگان حفاظت ادامه داد: حفظ امنیت در زندان‌ها رکن اصلی برنامه‌های اصلاحی و تربیتی تمام بخش‌ها است که  با تلاش نیروهای یگان در کنار دیگر کارکنان فراهم می شود.  

وی تأکید کرد: احترام به قوانین و مقررات اعلامی در آیین نامه‌ها و بخشنامه‌ها و اجرای دقیق دستورات اولین اصل خدمت است و بایستی با اقتدار و افتخار در این لباس مقدس خدمت نماییم. 

بر اساس این گزارش، طی جلسه آموزشی فوق که به منظور بازآموزی و صیانت و پیشگیری از وقوع برخی خطاهای احتمالی تشکیل شده بود، در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد، شرکت کنندگان با برنامه‌های آموزشی این یگان در آشنا شدند. 

انتهای پیام/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha