جلسه گسترش همکاری بین کمیته امداد و ندامتگاه دماوند برگزار شد

به منظور ارائه خدمات به خانواده‌های مددجویان نیازمند و توسعه خدمات حمایتی مانند اشتغال‌زایی و افزایش سطح کمک‌های مالی، رئیس کمیته امداد شهرستان دماوند از بخش‌های مختلف ندامتگاه این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، به منظور ارائه خدمات به خانواده‌های محروم و نیازمند مددجویان، رئیس کمیته امداد شهرستان دماوند از ندامتگاه این شهرستان بازدید کرد.

در ابتدای این بازدید مدیر ندامتگاه دماوند، طی سخنانی اظهار داشت: براساس اولویت هفتم سازمان زندان‌ها مبنی بر توجه به خانواده زندانیان از طریق توسعه خدمات حمایتی مانند اشتغال‌زایی و افزایش سطح کمک‌های مالی است و انشاءالله با برگزاری اینگونه جلسات گام موثری در جهت جلوگیری از آسیب خانواده‌های زندانیان و حمایت از آنان برداریم.

علی مدبر افزود: لازم است ابتدا از همکاری و حمایت رئیس و مسئولان کمیته امداد خمینی (ره) شهرستان دماوند تشکر و قدردانی نمائیم، زندان بخشی از جامعه است و نهادهای اجتماعی بایستی جهت رفع مشکلات خانواده‌های مددجویان این ندامتگاه همراه ما باشند.

در ادامه، اکبری رئیس کمیته امداد شهرستان دماوند آمادگی خود را نسبت به حمایت‌های اقتصادی و معیشتی خانواده زندانیان و اعطای تسهیلات در جهت اشتغال مددجویان پس از آزادی را اعلام نمود.

همچنین رئیس کمیته امداد از بخش‌های مختلف ندامتگاه بازدید نموده، با خانواده‌های مددجویان در سالن ملاقات دیدار کرد.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha