بازدید کارگروه تحول‌وارتقای سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی از زندان قوچان

با حضور اعضای کارگروه تحول وارتقای شاخص‌های سلامت،اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی در زندان قوچان فعالیتهای این حوزه مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان خراسان رضوی، کیانی معاون سلامت،اصلاح و تربیت خراسان رضوی به همراه رؤسا و کارشناسان ادارات زیر مجموعه این معاونت تحت عنوان کارگروه تحول وارتقاءسلامت،اصلاح و تربیت از زندان قوچان بازدید کردند.

در ابتدا رؤسای ادارات ستادی حوزه معاونت سلامت اداره کل در جلسه ای با مسئولین ادارات متناظر خود در زندان، ضمن بازدید از مجموعه فعالیت‌های صورت گرفته به بررسی و ارزیابی اقدامات انجام شده متناسب با شاخص های ابلاغی پرداخته و راه کارهای عملیاتی و اجرایی درجهت ارتقاء و رشد شاخص های تعیین شده را تبیین کردند. همچنین کیانی و هیئت همراه از بخش های مختلف اندرزگاه ها بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفتند.

بازدید کارگروه تحول وارتقای سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی از زندان قوچان

بر اساس این گزارش با توجه به اهمیت موضوع اشتغال بعنوان اولویت اول از اولویتهای دهگانه سازمان زندان‌ها و نقش موضوع کار درمانی در اصلاح و تربیت زندانیان جلسه کارگروه اشتغال استان به ریاست معاون حوزه سلامت و اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی و مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان استان به منظور بررسی راهکارهای افزایش دامنه اشتغال و تولید درآمد برای زندانیان شهرستان قوچان با سرمایه گزاری بنیاد تعاون زندانیان وهمچنین مشارکت بخش خصوصی برگزار شد. در این جلسه دیدگاهها و نقطه نظرات اعضاء پس از جمع بندی بعنوان مصوبات در قالب صورتجلسه تنظیم گردید.

بازدید کارگروه تحول وارتقای سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی از زندان قوچان

در ادامه این بازدیدجلسه جمعبندی گزارشات تخصصی و بررسی راهکارهای برون رفت از چالشها و مشکلات موجود با حضور کیانی معاون سلامت،اصلاح و تربیت خراسان رضوی، بهرامی سرپرست زندان قوچان و سایر اعضاء کارگروه برگزار و تصمیمات و مصوبات در قالب صورتجلسه تنظیم وجهت اجرا ابلاغ گردید.

بازدید کارگروه تحول وارتقای سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی از زندان قوچان

همچنین در حاشیه این بازدید معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی به همراه سرپرست زندان قوچان ضمن سرکشی از خانواده یک نفر از زندانیان نیازمند شهرستان از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفته و ضمن اهدا بسته معیشتی و کارت هدیه نقدی واهدای لوازم تحریروهدیه برای فرزندان خانواده، وضعیت مسکن ،معیشت و... این خانواده را مورد بررسی و اقدامات حمایتی ضروری را از جمله تامین یک دستگاه اجاق گاز و هزینه های درمانی همسر زندانی توسط انجمن حمایت زندانیان را در دستور قراردادند.

بازدید کارگروه تحول وارتقای سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی از زندان قوچان

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید از مددکار نمونه زندان قوچان توسط معاون سلامت،اصلاح و تربیت زندان‌های خراسان رضوی تقدیر بعمل آمد.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha