آزادی ۳۰ زندانی استان بوشهر در پی دستور رئیس قوه قضائیه

پنجم آذرماه دستورالعمل رئیس قوه قضائیه در پی پیروزی ملی‌پوشان تیم ملی فوتبال کشورمان و شعف و شادمانی پدید آمده در سراسر ایران اسلامی خطاب به مراجع و مراکز ذیربط قضایی صادر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان بوشهر،در دستور رئیس دستگاه قضا خطاب به مراجع و مراکز ذیربط قضایی آمده بود: نسبت به آن دسته از زندانیان که شرایط بهره‌مندی از ارفاقات قانونی را دارا هستند، نهایت مساعدت و معاضدت انجام گیرد و مقدمات آزادی و بازگشت آنها به آغوش گرم خانواده‌های‌شان در اولین فرصت ممکن فراهم شود.

در همین زمینه، مهدی مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: در پی اجرای دستور رئیس دستگاه قضا، پس از بررسی پرونده‌های کسانی که شامل این ارفاقات می‌شدند، 30 نفر زندانی اعم از جرائم غیر عمد و اغتشاشات اخیر در استان بوشهراززندان آزاد شدند.

مهرانگیز گفت: به دستور رئیس قوه قضائیه، کسانی که در قضایای اخیر مرتکب جنایت شده و مدافعان امنیت مردم را شهید و مجروح کردند و اموال مردم را به آتش کشیدند و قرآن را سوزاندند، قابل اغماض و بخشش نیستند و برای عناصر و مسببان اصلی اغتشاشات اخیر، هیچ جای ارفاق وجود ندارد.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha