یازده مددجوی زندان رجایی‌شهر مدرک تحصیلی طرح جامع دریافت کردند

یازده نفر از مددجویان زندان رجایی شهر با شرکت در آزمون سالانه طرح جامع و کسب نمره قبولی به مقطع بالاتر تحصیلی راه یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان تهران، آزمون طرح جامع با حضور ناظرین اعزامی از آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج برای مددجویان واجد شرایط و بازمانده از ادامه تحصیل در زندان رجایی شهر برگزار گردید و یازده نفر نمره قبولی دریافت کردند.

به منظور فراهم نمودن امکان ادامه تحصیل مددجویان، مدارک مورد نیاز آنان توسط مسئول مدرسه زندان دریافت و پس از تأیید مدارک توسط دایره امتحانات آموزش و پرورش ناحیه 3، ثبت نام در حوزه فرعی انجام می‌شود.

همچنین از بهترین امکاناتی که واحد آموزش و پرورش زندان در اختیار مددجویان بازمانده از تحصیل قرار داده، امکان تحصیل غیرحضوری است تا هیچ مددجویی به دلیل زندانی بودن از تحصیل بازنماند.

بنا به این خبر، جزوات و کتاب‌های مورد نیاز دروس آموزشی برای مددجویان علاقه‌مند به ادامه تحصیل از طریق مطالعه آزاد و بدون حضور در کلاس‌های آموزشی در اختیار آنان قرار می‌گیرد. آزمون جامع برای مددجویان مقطع ششم ابتدایی و دوره اول متوسطه (نهم) در قالب امتحانات نهایی برگزار گردید که 11 نفر از مددجویان با کسب نمره قبولی به مقطع بالاتر راه یافتند.

لازم به ذکر است: تعداد 3 نفر از مددجویان در پایه ششم ابتدایی و 8 نفر در پایه نهم با کسب نمره قبولی مدرک تحصیلی طرح جامع دریافت نمودند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha