رئیس سازمان زندان‌ها: محیط خدمت سربازان زندان‌ها باید با نشاط و پویا باشد/ شما سربازان، حافظان نظم و امنیت هستید

دکتر غلامعلی محمدی در مراسم پایان دوره آموزشی فراگیران پادگان آموزشی شهید کچویی گفت: امنیت، عدالت و آسایش توصیه‌های اکید حضرت علی(ع) برای جوامع بشری است و شما عزیزان در این راستا ماموریت خطیر تامین امنیت را برعهده دارید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، دکتر غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها با حضور در مراسم پایان دوره آموزشی فراگیران پادگان آموزشی شهید کچویی و در جمع سربازان این مرکز گفت: سرباز یک واژه مقدس است و از امروز که خدمت مقدس سربازی شما به طور رسمی آغاز می شود وارد مرحله مهمی از زندگی میشوید.

وی اظهار با اشاره به سخنان حضرت علی (ع) که فرمود "سرباز نگهبان دین و پاسدار شرف و حرمت احکام الهی است" گفت: بر همین اساس است که مقام معظم رهبری می فرمایند: "ما همه سربازان نظام هستیم".

شما سربازان عزیز ماموریت خطیر تامین امنیت را برعهده دارید

وی بیان داشت: اسطوره های این کشور همه سرباز بودند و همانطور که سردار شهید قاسم سلیمانی این مرد میدان وصیت کرد در سنگ مزارش بنویسند سرباز وطن نشان دهنده جایگاه رفیع سرباز است.

رئیس سازمان زندان ها در ادامه افزود: این دوران بهترین فرصت برای خدمت و کارآفرینی است شما در زندان خدمت خواهید کرد و اقتضای آن هوشیاری و آمادگی کامل است.

دکتر محمدی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های سازمان زندان ها اجرای برنامه ها و اقدامات اصلاحی و تربیتی برای بازسازی شخصیت مددجویان و بازگشت شرافتمندانه آنان به جامعه است و البته در کنار آن اجرای مجازات حبس هم از ماموریت های سازمان است لذا همه این اقدامات در سایه نظم و امنیت داخل زندان ها انجام می شود.

محمدی ادامه داد: شما سربازان حافظان نظم و امنیت در زندان ها هستید. امنیت، عدالت و آسایش توصیه های اکید حضرت علی (ع) برای جوامع بشری است و شما عزیزان در این راستا ماموریت خطیر تامین امنیت را برعهده دارید.

وی در پایان گفت: در این دوران با مشی سربازی و اطاعت کامل از فرماندهان و تلاش در انجام ماموریت ها و وظایف محوله می توانید آینده ای روشن برای خودتان رقم بزنید.

توسعه کیفیت نیروی انسانی یگان حفاظت همسو با برنامه های تحولی

رئیس سازمان زندان ها پس از این مراسم از بخش های مختلف مرکز آموزشی شهید کچویی بازدید کرد.

وی در این بازدید عنوان داشت: توسعه کیفیت نیروی انسانی یگان حفاظت و همچنین نحوه ارائه آموزش های مختلف به سربازان نیز همسو با برنامه های تحولی باید ارتقاء یابد.

رئیس سازمان زندان ها در بازدید از خوابگاه ها، بهداری، سالن غذاخوری و سالن سینما و آمفی تئاتر این مرکز گفت: انتظار من این است که محیط خدمت سربازان محیطی با نشاط و همراه با خدمات و امکانات لازم باشد تا این جوانان با دریافت آموزش های لازم به سربازانی کارآمد و متعهد تبدیل شوند.

شایان ذکر است مراسم پایان دوره فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی صبح امروز با حضور رئیس سازمان، فرماندهان و جمعی از مدیران سازمان برگزار شد.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha