انتصاب سرپرست جدید زندان مرکزی قم

ابلاغ حمید بلار بعنوان سرپرست زندان مرکزی به امضای دکتر رنجبر مدیر کل زندانهای استان قم صادر و طی مراسمی به وی تحویل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای قم،صبح امروز دوشنبه 7 شهریور ماه ،حمید بلار با حضور دکتر رنجبر مدیر کل زندانهای استان، رحیمی معاون دادستان و محمدی دادیار ناظر بر زندانهای استان قم، معاونین و روسای ستادی و توابع، سرپرست زندان مرکزی قم شد

در حکم ابلاغ وی آمده است:

جناب آقای حمید بلار

سلام علیکم

نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست زندان قم منصوب می شوید ‎. ‏انتظار دارد در دوران تحول و تعالی قوه قضائیه و سازمان متبوعه با نصب العین قراردادن تقوای الهی خاضعانه در نیل به اهداف و برنامه های اسناد بالا دستی علی الخصوص سند تحول و تعالی قوه قضائیه ،خط مشی و سیاست های سازمانی ،اجرای دقیق قوانین و مقررات وآئین نامه ی اجرایی سازمان متبوع و تحقق کامل وعینی اولویتهای سازمانی ابلاغی از سوی رئیس محترم سازمان ، ایثارگرانه و بطور جهادی کوشا بوده و با تدبیر و پشتکار وافر در انجام بهینه شرح وظایف وامور فرهنگی وتربیتی ، آموزشی ، بهداشتی و درمانی، تفکیک و طبقه بندی ،کاهش هدفمند جمعیت کیفری، حرفه آموزی ، اشتغال ، اقدامات حمایتی ، توانمندسازی زندانیان و خانواده ی آنان و به طور اخص، اصلاح و تربیت اهتمام نموده تا موجبات بازسازی علمی وعملی شخصیتی ایشان برای حضورسعادتمندانه در جامعه فراهم گردد ‎.

‏رجاء واثق دارد تمام همت و تلاش خود را برای سالم سازی فضاهای اندرزگاهی ، غیر اندرزگاهی و کارگاهی و‎... ‏زندان بکار گیرید تا از ورود ، وجود و نگهداری اشیاء ممنوعه به درون موسسه ی کیفری جلوگیری گردد ‎. ‏انتظار دارد ضمن رعایت اصل صرفه جویی ، در انجام امور بهداشتی وعمرانی ، بهسازی و زیبا سازی زندان تلاش مضاعف نموده و نسبت به آموزش ضمن خدمت ، توجیه و ارشاد پرسنل تحت امر و توجه ویژه به امور رفاهی کارکنان و صیانت از ایشان به نحو مطلوب اقدام نمائید ‎.

‏امید است با اتکال به خداوند متعال و ظل توجهات حضرت و لی عصر (عج‏)‏ در اجرای فرامین و منویات مقام عظمای ولایت حفظه اله تعالی و فرمایشات ریاست محترم قوه قضائیه و اوامر متعالی مقام عالی سازمان و هماهنگی و همکاری همه جانبه با مراجع محترم قضایی ، با قانونمداری و بهره گیری از تجربیات ارزنده ی کارشناسان و کارکنان تحت امر در تنظیم برنامه ها ، ایجاد و برقراری تعامل با سایر دستگاهها ، گروههای جهادی ، علما و فضلا ، کار آفرینان ، خیرین ، سازمانهای مردم نهاد ، عناصر ولایتمدار، متعهد ، صادق و متخصص درون و برون سازمانی در دستیابی به اهداف عالی اصلاح و تربیت موفق و موید باشید‎.

علی اصغر رنجبر

مدیر کل

همچنین در پایان این مراسم از زحمات یحیی حسنی مدیر سابق زندان مرکزی قم با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر بعمل آمد.انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha