دیدار مدیرکل زندان‌های زنجان با نماینده ولی فقیه در استان

حجت الاسلام والمسلمین بنیادی مدیر کل زندان‌های زنجان با همراهی معاونین ضمن حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان با آیت الله خاتمی امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان زنجان، در این دیدار آیت الله خاتمی از اقدام ابتکاری زندان‌های زنجان در پخش زنده مراسم نماز جمعه در داخل زندان‌ها قدردانی و بیان کرد: زندان در اسلام پایگاه تربیتی دارد و قطعاً این برنامه‌ها نیز در تربیت مجرمین و افراد به خطا رفته می‌تواند منشا بازگشت به مسیر درست باشد.

آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دراین دیدار تحولات سال‌های اخیر در مجموعه زندان‌های استان را مطلوب ارزیابی اظهار داشت:به برکت حضور دو ساله حجت الاسلام والمسلمین بنیادی در مجموعه زندان‌های استان شاهد تحولات بسیار خوب در حوزه‌های تربیتی زندانیان و حمایت از خانواده‌های نیازمند آنان بودیم و بر توسعه بیش از پیش این برنامه‌ها در جهت دستیابی به اهداف زندانبانی اسلامی امیدواریم.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین بنیادی با قدردانی از توجه ویژه نماینده ولی فقیه در استان به مجموعه زندان‌ها گفت:اشرافیت کامل نماینده ولی فقیه در استان بر کلیه امور به ویژه اقدامات صورت گرفته در زندان‌های استان ،موجبات دلگرمی بنده و همکاران را فراهم خواهد نمود.

بنیادی افزود:تعامل و همکاری مجموعه قضایی در استان موجبات توجه به زندانیان و خانواده‌های آنان را به عنوان عضوی از جامعه فراهم نموده تا با اقدامات به موقع و مطلوب شرایط بازگشت افراد به جامعه و خانواده فراهم و از زندانی شدن مجدد افراد خودداری شود.

لازم به توضیح هست در این جلسه مدیر کل زندان‌های زنجان گزارش کاملی از برنامه‌ها و اقدامات زندان‌های استان را در حوزه‌های مختلف زندانبانی از جمله بخش‌های فرهنگی، تربیتی، آموزشی، اشتغال و حرفه آموزی را ارائه نمودند.گفتنی است در پایان این دیدار آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان آمادگی خود را برای حضور در زندان‌های زنجان و دیدار با زندانیان استان را طی هفته‌های پیش رو اعلام نمودند.

انتهای خبر/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha